Młodzież porozmawia o tym, jak Budżet Obywatelski może zmienić Gdynię – BO Gdynia

Młodzież porozmawia o tym, jak Budżet Obywatelski może zmienić Gdynię

Strona Główna Strzałka w breadcrumbie Aktualności Strzałka w prawo. Młodzież porozmawia o tym, jak Budżet Obywatelski może zmienić Gdynię

Kropeczki jako tło sekcji

O tym, jak można się włączać w życie miasta, kształtować jego przestrzeń i wydarzenia, w najbliższy poniedziałek młodzi gdynianie dyskutować będą na spotkaniu organizowanym przez Laboratorium Innowacji Społecznych. Okazją jest trwający do 14 kwietnia etap składania wniosków do Budżetu Obywatelskiego.

W poniedziałek, 3 kwietnia, o godzinie 17 w sali F.017 Pomorskiego Parku Naukowo – Technologicznego w Gdyni rozpocznie się młodzieżowa dyskusja o tym, czym jest, co z sobą niesie i z czym się wiąże społeczna partycypacja. Motywem przewodnim spotkania przedstawicieli Młodzieżowej Rady Miasta Gdyni oraz rad uczniowskich gdyńskich szkół będzie tegoroczna edycja Budżetu Obywatelskiego. Etap składania wniosków minął właśnie półmetek – czas jest tylko do 14 kwietnia. Młodzi gdynianie, wspólnie z pracownikami Laboratorium Innowacji Społecznych, spróbują własnych sił na ścieżce Budżetu Obywatelskiego prowadzącej od pomysłu do złożenia gotowego projektu z poparciem mieszkańców dzielnicy.