Kontakt – BO Gdynia

Kontakt

Strona Główna Strzałka w breadcrumbie Kontakt

Kropki w zdjęciu w tle sekcji

Kontakt do jednostki koordynującej BO – Laboratorium Innowacji Społecznych

ul. Żeromskiego 31, 81-346 Gdynia
(wejście od ulicy Derdowskiego)

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 – 17.00

Można skontakotwać się z nami pod tel. (58) 727 39 10, 727 39 08

lub też do nas pisać na adres bo@gdynia.pl

Kontakty do jednostek zajmujących się weryfikacją wniosków składanych do Budżetu Obywatelskiego

Agnieszka Wawrzyniak
a.wawrzyniak@gdynia.pl
58 668 87 93
pon.-pt. 8.00-15.00

Marek Wysocki
m.wysocki@gdynia.pl
58 668 87 95

Aleksandra Szwaba
a.szwaba@gdynia.pl
58 668 87 95
pon.-pt. 8.00-15.00

Magdalena Biegańska
m.bieganska@gdynia.pl
58 668 87 91
pon.-pt. 8.00-15.00

sekretariat
plastykmiasta@gdynia.pl
pon.-pt. 8.00-16.00

Piotr Wiśniewski
p.wisniewski@gdynia.pl
58 668 21 08
pon.-pt. 8.00-16.00

Michał Kowalski m.kowalski@gdynia.pl
58 668 21 09
pon.-pt. 8.00-16.00

Małgorzata Kowalewska
m.kowalewska@gcz.gdynia.pl
58 880 83 18
pon.-pt. 8.00-16.00

Maja Błaszczuk
m.blaszczuk@gcz.gdynia.pl
58 880 83 15
pon.-pt. 8.00-16.00

Hanna Górecka-Banasik
ref.energetyki@gdynia.pl
58 668 23 51
pon.-pt. 8.00-16.00

Sylwia Grabowska
ref.energetyki@gdynia.pl
58 668 23 53
pon.-pt. 8.00-16.00

Ewelina Barnat-Prokopiuk
ref.energetyki@gdynia.pl
58 668 23 55
pon.-pt. 8.00-16.00

Magdalena Kapica
ref.energetyki@gdynia.pl
58 668 23 53
pon.-pt. 8.00-16.00

Magdalena Orzoł
czystepowietrze@gdynia.pl
885 581 668
pon.-pt. 8.00-16.00

Violetta Obuchowicz – Klose
v.obuchowicz-klose@gdynia.pl
58 668 23 04
wt. 10.00 – 14.00

Wiesław Cuban
w.cuban@gdynia.pl
58 668 23 17
wt. 10.00 – 14.00

Grzegorz Murawski
g.murawski@gdynia.pl
58 668 89 40
pon.-pt. 8.00-16.00

sekretariat
wydz.inwestycji@gdynia.pl
pon.-pt. 8.00-16.00

Referat Organizacji Ruchu – tematyka: stała organizacja ruchu (oznakowanie, sygnalizacja świetlna)

Rafał Studziński
r.studzinski@gdynia.pl
661 106 578
pon.-pt. 7.30-15.30

dzielnice: Cisowa, Chylonia, Pustki Cisowskie-Demptowo, Chwarzno, Wiczlino, Pogórze:

Paulina Bańka
p.banka@gdynia.pl
58 761 20 42
pon.-pt. 7.30-15.30

dzielnice: Babie Doły, Oksywie, Obłuże, Grabówek:

Ewa Laskowska
e.laskowska@gdynia.pl
58 761 20 40
pon.-pt. 7.00-15.00

dzielnice: Dąbrowa, Wielki Kack, Karwiny:

Anna Hellich
a.hellich@gdynia.pl
58 761 20 41
pon.-pt. 8.00-14.30

dzielnice: Wzgórze Św. Maksymiliana, Kamienna Góra, Witomino:

Monika Karnowska
m.karnowska@gdynia.pl
58 761 20 42
pon.-pt. 7.30-15.30

dzielnice: Śródmieście, Mały Kack:

Anna Sobiczewska
a.sobiczewska@gdynia.pl
58 761 20 41
pon.-pt. 7.00-15.00

dzielnice: Redłowo, Orłowo, Działki Leśne, Leszczynki:

Marcin Zawadziński
m.zawadzinski@gdynia.pl
58 761 20 42
pon.-pt. 7.30-15.30

Olga Krzyżyńska
wydz.kultury@gdynia.pl
58 527 49 06
pon.-pt. 8.00-16.00

Małgorzata Kraszewska
wydz.kultury@gdynia.pl
58 527 49 06
pon.-pt. 8.00-16.00

Maja Wagner
wydz.kultury@gdynia.pl
58 527 49 06
pon.-pt. 8.00-16.00

Ewa Niedźwiecka-Krause
e.niedzwiecka-krause@gdynia.pl
58 620 72 86
pon.-pt. 9.00-15.00

Dorota Marszałek-Jalowska
d.marszlek-jalowska@gdynia.pl
58 668 84 75
pon.-pt. 8.00-16.00

Agata Madejska
a.madejska@gdynia.pl
58 668 84 78
pon.-pt. 8.00-16.00

Anna Bubel
a.bubel@gdynia.pl
58 668 84 76
pon.-pt. 8.00-16.00

tematyka: nawierzchnia dróg, chodników
Referat Utrzymania Dróg i Obiektów Inż.
idu@zdiz.gdynia.pl
58 761 20 00
pon.-pt. 8.00-15.00

tematyka: zieleń, mała architektura (ławki, kosze, przysiadaki)
Samodzielny Referat Zieleni i Estetyzacji Miasta
ire@zdiz.gdynia.pl
58 761 20 00
pon.-pt. 8.00-15.00

tematyka: koszty znaków drogowych, remonty ścieżek rowerowych i stawianie stojaków w pasie drogowym, oznakowanie tras rowerowych poza drogami publicznymi
Referat Opiniowania, Oznakowania i Rozwoju Komunikacji Rowerowej
ido@zdiz.gdynia.pl
58 761 20 00
pon.-pt. 8.00-15.00

tematyka: miejska kanalizacja deszczowa
Samodzielny Referat ds. Wód Opadowych
irw@zdiz.gdynia.pl
58 761 20 00
pon.-pt. 8.00-15.00

tematyka: place zabaw, wybiegi dla psów
Samodzielny Referat ds. Małej Architektury Miejskiej
ira@zdiz.gdynia.pl
58 761 20 00
pon.-pt. 8.00-15.00

tematyka: oświetlenie
Zespół ds. Oświetlenia
ino@zdiz.gdynia.pl
58 761 20 00
pon.-pt. 8.00-15.00

tematyka: sygnalizacja świetlna, tablice informacji pasażerskiej, „dynamiczne” znaki na drogach
Referat Sygnalizacji Świetlnej i Planowania Transportu
inp@zdiz.gdynia.pl
58 761 20 00
pon.-pt. 8.00-15.00

Celina Łozowska
zabytki@gdynia.pl
58 668 83 42
pon.-pt. 8.00-16.00

sekretariat
bpp@gdynia.pl
58 669 89 00
pon.-pt. 8.00-16.00

Sławomir Walkowski
s.walkowski@cas.gdynia.pl
58 663 50 82
pon.-pt. 8.00-16.00

Projekty inwestycyjne:

Eliza Zieleniewska
e.zieleniewska@gdyniasport.pl
785 174 713
wt., śr., czw. 9.00-13.00;
pon., pt. 9.00-11.00

Paulina Wandachowicz
p.wandachowicz@gdyniasport.pl
785 174 792
wt., śr., czw. 9.00-13.00

Agnieszka Rachelska
a.rachelska@gdyniasport.pl
785 174 741
wt., śr., czw. 9.00-13.00

Projekty miękkie:

Łukasz Ceyrowski
l.ceyrowski@gdyniasport.pl
pon.-pt. 7.30-15.30

Daniel Baranowski
d.baranowski@gdyniasport.pl
pon.-pt. 7.30-15.30

Magdalena Kruszyńska
m.kruszynska@bibliotekagdynia.pl
58 622 44 31, 511 138 410
pon.-pt. 8.00-16.00

dzielnice: Grabówek, Działki Leśne, Leszczynki, Pustki Cisowskie – Demptowo, Chylonia, Cisowa, Pogórze, Obłuże, Oksywie, Babie Doły, tereny portowo-przemysłowe

Magdalena Zalewska
m.zalewska@gdynia.pl
58 668 84 06
śr. 9.00-15.00

Małgorzata Bartoszuk
m.bartoszuk@gdynia.pl
58 668 84 28
śr. 9.00-15.00

dzielnice: Śródmieście, Kamienna Góra, Wzg. Św. Maksymiliana, Chwarzno – Wiczlino, Witomino –
Leśniczówka, Witomino – Radiostacja

Barbara Biniewska-Błażko
b.blazko@gdynia.pl
58 668 84 07
śr. 9.00-15.00

Aleksandra Zalewska
a.zalewska@gdynia.pl
58 668 84 04
śr. 9.00-15.00

dzielnice: Orłowo, Redłowo, Mały Kack, Wielki Kack, Karwiny, Dąbrowa, Kacze Buki

Robert Wójcikiewicz
r.wojcikiewicz@gdynia.pl
58 668 84 22
śr. 9.00-15.00

Sylwia Możejko
s.mozejko@gdynia.pl
58 668 84 08
śr. 9.00-15.00

Emilia Koniuszewska
e.koniuszewska@gdynia.pl
58 761 77 33
pon.-pt. 8.00-16.00

Krystyna Przyborowska
wydz.edukacji@gdynia.pl
58 761 77 00
pon.-pt. 8.00-16.00

Jolanta Śmigiel
j.smigiel@gdynia.pl
pon.-pt. 8.00-16.00

Katarzyna Boniecka
k.boniecka@gdynia.pl
pon.-pt. 8.00-16.00

Karolina Zabrocka
k.zabrocka@gdynia.pl
58 668 25 45
pon.-pt. 8.00-12.00

Alina Limańska-Michalska
dziedzictwo@gdynia.pl
58 668 83 30
pon.-pt. 9.00-15.00

Beata Nawrocka
b.nawrocka@gdynia.pl
695 442 101
pon.-pt. 9.00-17.00

 

Michał Gienieczko
m.gienieczko@gdynia.pl
58 660 22 43
pon.-pt. 7.30-15.30

Piotr Koehna
p.koehna@zkmgdynia.pl
58 660 54 32
pon.-pt. 8.00-15.00

Jak dojechać do siedziby LIS?

Kolejką: Szybka Kolej Miejska (SKM)
przystanek 'Gdynia Główna’
Sprawdź rozkład na: www.skm.pkp.pl

Trolejbusem: Zarząd Komunikacji Miejskiej (ZKM)
przystanek 'Plac Kaszubski – Świętojańska’
Sprawdź rozkład na: www.zkmgdynia.pl