Poprawa bezpieczeństwa poprzez stworzenie przejścia dla pieszych na trasie Płyta Redłowska – Kościół przy skrzyżowaniu ul. Redłowskiej z ul. Kopernika. – BO Gdynia

Poprawa bezpieczeństwa poprzez stworzenie przejścia dla pieszych na trasie Płyta Redłowska – Kościół przy skrzyżowaniu ul. Redłowskiej z ul. Kopernika.

Strona Główna Strzałka w breadcrumbie Złożone projekty Strzałka w breadcrumbie Poprawa bezpieczeństwa poprzez stworzenie przejścia dla pieszych na trasie Płyta Redłowska – Kościół przy skrzyżowaniu ul. Redłowskiej z ul. Kopernika.

Kropeczki jako tło strony
Domyślne zdjęcie wpisu
Ikonka kategorii postu
ID projektu
RED/0037
Dzielnica
Redłowo
Autor projektu
Michał Kaczmarczyk
Status:
Zakwalifikowany do głosowania
Ikonka facebooka Udostępnij

# BO 2020

Lokalizacja projektu:

Skrzyżowanie ul. Redłowskiej z ul. Kopernika

Opis:

Miejsce to stanowi naturalny punkt przechodzenia mieszkańców Płyty Redłowskiej w kierunku kościoła i stanowi istotny skrót przez osiedle. Miejsce znajduje się zaraz za wyjazdem z łuku ul. Redłowskiej, która jest długim nieprzecinanym odcinkiem szerokiej drogi na której samochody osiągają sporą prędkość. Przechodzenie w tym miejscu jest niebezpieczne. Mimo to wielu mieszkańców, w szczególności osoby starsze, codziennie tędy przechodzi. Projekt zakłada wyznaczenie dwóch przejść dla pieszych: wyniesionego przejścia przez ul. Redłowską i oznaczonego poziomo przejścia przez wyjazd z ul. Bohaterów Starówki Warszawskiej oraz ich doświetlenia, tak żeby kierowcy poruszali się w tym miejscu wolniej i uważniej, a piesi mogli komfortowo przechodzić na drugą stronę jezdni.

Szacunkowa łączna wartość projektu

110000 zł

Mapa Lokalizacji

Załączniki