Wyjdź na kije! Cykliczne bezpłatne zajęcia nordic walking od kwietnia do października z instruktorem, zakończone rajdem. – BO Gdynia

Wyjdź na kije! Cykliczne bezpłatne zajęcia nordic walking od kwietnia do października z instruktorem, zakończone rajdem.

Strona Główna Strzałka w breadcrumbie Złożone projekty PD >Strzałka w breadcrumbie Wyjdź na kije! Cykliczne bezpłatne zajęcia nordic walking od kwietnia do października z instruktorem, zakończone rajdem.

Kropeczki jako tło strony

Domyślne zdjęcie wpisu

DZIELNICA: KARWINY
ID 2018 / 53

Wyjdź na kije! Cykliczne bezpłatne zajęcia nordic walking od kwietnia do października z instruktorem, zakończone rajdem.

Szacunkowa wartość projektu:
12 500 zł

Opis skrócony:
30 zajęć nordic walking z wykwalifikowanym instruktorem, odbywających się raz w tygodniu w godzinach popołudniowo-wieczornych w okresie od kwietnia do końca października. Pod koniec października w weekend odbyłby się otwarty rajd nordic walking na ok. 10 km, który poprowadzony byłby gdyńskim szlakiem nordic walking, a uczestnicy kończyliby marsz na terenie dzielnicy i tam czekałaby na nich woda i pamiątkowy medal.

Opis szczegółowy:

wniosek: Wyjdź na kije! Cykliczne bezpłatne zajęcia nordic walking od kwietnia do października z instruktorem, zakończone rajdem.