Archeologia w dzielnicy.- projekt edukacyjny przedstawiający archeologiczną przeszłość terenów, na których powstała Gdynia. – BO Gdynia

Archeologia w dzielnicy.- projekt edukacyjny przedstawiający archeologiczną przeszłość terenów, na których powstała Gdynia.

Strona Główna Strzałka w breadcrumbie Złożone projekty PD >Strzałka w breadcrumbie Archeologia w dzielnicy.- projekt edukacyjny przedstawiający archeologiczną przeszłość terenów, na których powstała Gdynia.

Kropeczki jako tło strony

Domyślne zdjęcie wpisu

W terminie styczeń – czerwiec 2017 planowana jest organizacja zajęć „Archeologia – a co to takiego?” Odbywałyby się one w SP nr 40 w formie lekcji prowadzonych przez archeologa, który przybliżyłby zagadnienia w formie rozmowy i prezentacji multimedialnej.  Przewidziane są również pokazy zabytków archeologicznych.
Druga część projektu to otwarty wykład dla mieszkańców pt. „Pradzieje Gdyni”, który odbyłby się w siedzibie MBP przy ul. Kartuskiej 18/20. Na zakończenie planowane jest wydrukowanie broszury edukacyjnej poświęconej tematyce archeologii, która trafiłaby do wszystkich uczestników zajęć i wykładu.

 

wniosek Archeologia w dzielnicy.- projekt edukacyjny przedstawiający archeologiczną przeszłość terenów, na których powstała Gdynia