„Archeologia w dzielnicy” – projekt edukacyjny przedstawiający archeologiczną przeszłość terenów, na których powstała Gdynia. – BO Gdynia

„Archeologia w dzielnicy” – projekt edukacyjny przedstawiający archeologiczną przeszłość terenów, na których powstała Gdynia.

Strona Główna Strzałka w breadcrumbie Złożone projekty PD >Strzałka w breadcrumbie „Archeologia w dzielnicy” – projekt edukacyjny przedstawiający archeologiczną przeszłość terenów, na których powstała Gdynia.

Kropeczki jako tło strony

Domyślne zdjęcie wpisu

Projekt składałby się z 2 części – zajęć pt. „Archeologia – a co to takiego?” odbywających się w SP nr 26 w formie lekcji prowadzonych przez archeologa oraz otwartego wykładu dla mieszkańców pt. „Najdawniejsze dzieje Gdyni”, zorganizowanego w lokalu MBP przy ul. Warszawskiej 47.  W ramach realizacji projektu planowane jest również wydrukowanie broszury edukacyjnej poświęconej tematyce archeologicznej, która zostałaby wręczona każdemu z uczestników zajęć i wykładu.

 

wniosek "Archeologia w dzielnicy" – projekt edukacyjny przedstawiający archeologiczną przeszłość terenów, na których powstała Gdynia