Zapewnienie bezpieczeństwa małym rowerzystom poprzez montaż barier ochronnych wzdłuż istniejącej drogi rowerowej ul. Rdestowa ( odcinek 80mtr na przeciwko sklepu „Janbol”). – BO Gdynia

Zapewnienie bezpieczeństwa małym rowerzystom poprzez montaż barier ochronnych wzdłuż istniejącej drogi rowerowej ul. Rdestowa ( odcinek 80mtr na przeciwko sklepu „Janbol”).

Strona Główna Strzałka w breadcrumbie Złożone projekty Strzałka w breadcrumbie Zapewnienie bezpieczeństwa małym rowerzystom poprzez montaż barier ochronnych wzdłuż istniejącej drogi rowerowej ul. Rdestowa ( odcinek 80mtr na przeciwko sklepu „Janbol”).

Kropeczki jako tło strony
Domyślne zdjęcie wpisu
Ikonka kategorii postu
ID projektu
2015/172
Dzielnica
Dąbrowa
Autor projektu
Agnieszka Runowska
Status:
Odrzucony
Ikonka facebooka Udostępnij

# BO 2015

Lokalizacja projektu:

Odcinek drogi rowerowej biegnący najbliżej jezdni wzdłuż ulicy Rdestowa znajdujący się pomiędzy przecinającymi go z jednej strony ulicą Szafranowa a drugą stroną ulicą Paprykowa.

Opis:

Celem projektu jest ustawienie barier ochronnych w celu zapewnienia bezpieczeństwa małych rowerzystów na istniejącej drodze rowerowej biegnącej wzdłuż ulicy Rdestowej na 80mtr odcinku trasy na przeciwko sklepu „Janbol”. Obecnie w/w fragment drogi rowerowej przebiega zbyt blisko bardzo ruchliwej ulicy, praktycznie na krawędzi jezdni. W rozmowach z rodzicami przebija poczucie zagrożenia o zdrowie i życie dzieci. Zbyt bliska odległość drogi względem jezdni powoduje, że ruch rowerowy przenoszony jest na pobliski chodnik, co z kolei utrudnia ruch pieszym.

Kalkulacja kosztów:

Ustawienie i montaż poręczy ochronnych sztywnych z pochwytem i przeciągiem z rur stalowych malowanych na żółto. 80mb x 362,90zł = 29032,00zł brutto Kalkulacja przeprowadzona w oparciu o wskaźniki do projektów.

Szacunkowa łączna wartość projektu

29032,00 zł

Załączniki