Zamontowanie podjazdów i prowadnic ułatwiających bezpieczny i wygodny transport wózków dziecięcych, wózków inwalidzkich oraz rowerów po schodach w przestrzeni miejskiej. – BO Gdynia

Zamontowanie podjazdów i prowadnic ułatwiających bezpieczny i wygodny transport wózków dziecięcych, wózków inwalidzkich oraz rowerów po schodach w przestrzeni miejskiej.

Strona Główna Strzałka w breadcrumbie Złożone projekty Strzałka w breadcrumbie Zamontowanie podjazdów i prowadnic ułatwiających bezpieczny i wygodny transport wózków dziecięcych, wózków inwalidzkich oraz rowerów po schodach w przestrzeni miejskiej.

Kropeczki jako tło strony
Domyślne zdjęcie wpisu
Ikonka kategorii postu
ID projektu
OGM/0029
Dzielnica
Ogólnomiejski
Ikonka facebooka Udostępnij

# BO 2019

Lokalizacja projektu:

Należy przeprowadzić we współpracy z radami dzielnic analizę ciągów pieszych, gdzie zamontowanie podjazdów i prowadnic jest najbardziej konieczne i zasadne.

Opis:

Projekt polega na dokonania inwentaryzacji na terenie miasta Gdyni (teren gminny) chodników (ciągów pieszych), na których znajdują się schody, z uwzględnieniem możliwości zainstalowania na nich ułatwienia dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich, osób poruszających się z wózkami dziecięcymi oraz rowerzystów, w postaci rampy/podjazdu/platformy.
Okres trwania inwentaryzacji to 3 miesiące. Po jej dokonaniu, zostanie wyłonione w każdej dzielnicy, we współpracy z radami dzielnic, 1 lub 2, najbardziej uczęszczane miejsce, w którym istnieje konieczność zamontowania rampy/podjazdu/platformy.

Kalkulacja kosztów:

Montaż podjazdów (ok. 45 lokalizacji schodów w ciągach pieszych we wszystkich dzielnicach Gdyni); Koszt inwentaryzacji 50.000,- ;koszt w zależności od długości podjazdu i prowadnic, średnio około 10000,- na jedną lokalizację) (1000000 zł);

Szacunkowa łączna wartość projektu

1000000 zł

Załączniki