Zajęcia taneczne grupowe: latino solo, modern dance, senior dance – BO Gdynia

Zajęcia taneczne grupowe: latino solo, modern dance, senior dance

Strona Główna Strzałka w breadcrumbie Złożone projekty Strzałka w breadcrumbie Zajęcia taneczne grupowe: latino solo, modern dance, senior dance

Kropeczki jako tło strony
Domyślne zdjęcie wpisu
Ikonka kategorii postu
ID projektu
2023/PCD/0008
Dzielnica
Pustki Cisowskie - Demptowo
Autor projektu
Rogała Emilia
E-mail
emilia.rogala@op.pl
Status:
Zakwalifikowany do głosowania
Ikonka facebooka Udostępnij

# BO 2023

Lokalizacja projektu:

Przystań Chabrowa 43

Opis:

Projekt przewiduje uruchomienie trzech grup bezpłatnych zajęć taneczno-ruchowych dla mieszkańców Pustek Cisowskich-Demptowa. Taniec pomaga utrzymać formę, osiągnąć równowagę, uczy wyrażać emocje i uczucia, pomaga odkryć w sobie talenty, odpręża i rozluźnia. Instruktorzy krok po kroku będą uczyli kroków i prostych układów choreograficznych. Projekt obejmuje cykl całorocznych zajęć (poza wakacjami i feriami) raz w tygodniu po 1h w Przystani Chabrowa, w grupach do 20 osób.
1. Modern jazz to najnowsza forma jazzu, jego podstawą, jest technika tańca klasycznego. Styl ten pozwala na wyrażanie emocji poprzez wykorzystanie naturalnych ruchów i możliwości ludzkiego ciała. Modern jazz to taniec kontrastów i poprzez to daje niewiarygodnie szeroki wachlarz środków wyrazu. To połączenie unoszenia i opadania, dynamiki i liryki, ekspresji i wyciszenia.
2. Na zajęciach latino solo poznasz gorące rytmy tańców latynoamerykańskich takich jak: samba, cha cha cha, rumba, jive, salsa. Tańcząc nauczysz się ładnie poruszać, nabierzesz pewności siebie i przypomnisz sobie jaką radość daje taniec. Eleganckie ruchy bioder, rąk, miękkość i zmysłowość – tego wszystko można nauczyć się na zajęciach latino solo, by potem na imprezie królować na parkiecie.
3. Zajęcia senior dance zakładają poprawę sprawności i organizacji ruchowej seniorów, opanowanie technik tanecznych, sposobów uwalniania fizycznego napięcia, niepokoju i stresu, zwiększenie świadomości siebie i własnego ciała, przyjemną zabawę i relaks w rym muzyki.

Kalkulacja kosztów:

KosztWartość
Zajęcia grupy modern dance 35x190zł6550 zł
Zajęcia grupy latino solo 35x190zł6550 zł
Zajęcia grupy senior dance 35x190zł6550 zł
Promocja wydarzeń300 zł

Szacunkowa łączna wartość projektu

19950 zł