Zajęcia taneczne dla wszystkich mieszkańców Wzgórza św. Maksymiliana niezależnie od wieku i umiejętności tanecznych – BO Gdynia

Zajęcia taneczne dla wszystkich mieszkańców Wzgórza św. Maksymiliana niezależnie od wieku i umiejętności tanecznych

Strona Główna Strzałka w breadcrumbie Złożone projekty Strzałka w breadcrumbie Zajęcia taneczne dla wszystkich mieszkańców Wzgórza św. Maksymiliana niezależnie od wieku i umiejętności tanecznych

Kropeczki jako tło strony

Autor projektu:

Imię i nazwisko: Andrzej Budziłowicz

E-mail: wzgorze2019@wp.pl

ID projektu:

2019/366

Status

Lokalizacja projektu:

Sala Gimnastyczna w Liceum Ogólnokształcącym nr 6 Mikołaja Kopernika 34, 81-404 Gdynia

Opis:

Taniec jest najlepszą formą spędzania wolnego czasu w ruchu, ale także sposobem na pozbycie się stresu, możliwością nawiązania nowych znajomości, zyskania większej świadomości ciała, czy po prostu sposobem na sprawienie sobie odrobiny radości.
Dodatkowo taniec jest szansą na oderwanie osób w każdym wieku od zgubnych w skutkach nadmiernego korzystania ze świata wirtualnego i umożliwia nawiązanie interpersonalnych relacji z drugim człowiekiem.
W trakcie zajęć nauczymy się następujących tańców towarzyskich: tango, walc angielski, walc wiedeński, fokstrot, czacza, samba, rumba, salsa. Zajęcia dedykowane jest dla wszystkich osób, które pragną nauczyć tańczyć lub udoskonalać swoje umiejętności taneczne. W zajęciach uczestniczyć może młodzież i dorośli mieszkańcy niezależnie od wieku i umiejętności tanecznych. Zajęcia odbywać się będą w okresie: styczeń – grudzień 2020 r., terminy ustalone z mieszkańcami podczas spotkań.

Szacunkowa łączna wartość projektu

6570 zł

Załączniki