Zajęcia sportowo-rekreacyjne dla dzieci w wieku 6-9 lat oraz organizacja turnieju badmintona dla rodzin – BO Gdynia

Zajęcia sportowo-rekreacyjne dla dzieci w wieku 6-9 lat oraz organizacja turnieju badmintona dla rodzin

Strona Główna Strzałka w breadcrumbie Złożone projekty Strzałka w breadcrumbie Zajęcia sportowo-rekreacyjne dla dzieci w wieku 6-9 lat oraz organizacja turnieju badmintona dla rodzin

Kropeczki jako tło strony
Domyślne zdjęcie wpisu
Ikonka kategorii postu
ID projektu
GRA/0010
Dzielnica
Grabówek
Autor projektu
Aniela Korybalska
Status:
Zakwalifikowany do głosowania
Ikonka facebooka Udostępnij

# BO 2019

Lokalizacja projektu:

W pobliżu znajduje się przystanek ZKM i SKM.

Opis:

Projekt skierowany jest do dzieci w wieku 6-9 lat.
Ma na celu organizację zajęć sportowo – rekreacyjnych. Będą się one opierać przede wszystkim o trening ogólnorozwojowy, kształtować zdolności koordynacyjne, zwinność i gibkość. Zajęcia obejmą gry i zabawy, różnorodne dyscypliny sportowe i będą rozwijać takie umiejętności jak: koncentracja, współpraca z rówieśnikami, równowaga i poczucie bezpieczeństwa. Mają dać wiele radości, uśmiechu i satysfakcji.
Zajęcia będą się odbywały na hali sportowej, w okresie od stycznia do maja i od października do końca roku.Mają zapewnić aktywność ruchową i bazę sportową w okresie jesienno-zimowym.
Planujemy dwie grupy:
1. 6-7 lat
2. 8-9 lat
Zajęcia będą trwały 60 min.
Ważnym elementem projektu będzie nauka gry w badmintona. Jest to gra rekreacyjna i rodzinna. Chcemy zachęcić rodziców do wspólnej gry i aktywnego spędzania czasu wolnego.Dlatego proponujemy organizację Turnieju badmintona, w którym będą uczestniczyć rodzice i dzieci. Oczywiście dziadkowie mile widziani. Turniej planujemy w maju. Będzie trwał ok. 4 godz.
Organizator turnieju zaplanuje, wynajmie salę, zrobi promocję, dokona wcześniejszych zapisów, podzieli na grupy, zakupi nagrody i wykona wszystkie niezbędne czynności związane z organizacją.
Zalety projektu:
– posiada swoją dobrą, rozpoznawalną markę;
– umożliwia dostęp do hali
– trwa w okresie jesienno-zimowym
– usytuowany w dogodnym miejscu
– można wykorzystać sprzęt zakupiony w poprzednich edycjach

Kalkulacja kosztów:

instruktor sportowy gr I ( 30 godz. x 120 zł) (3600 zł); instruktor sportowy gr II ( 30 godz. x 120 zł) (3600 zł); wynajem hali sportowej ( 60 godz. x 100 zł) (4200 zł); tusz do drukarki 1 szt (materiał do promocji) (200 zł); kolorowy papier 1 ryza (materiał promocyjny) (100 zł); koszulki foliwe (materiał promocyjny) (50 zł); biały papier ksero (50 zł); wynajem hali sportowej na turniej badmintona(4 godz. x 100zł) (400 zł); opłata za sędziowanie (4os x 4godz.) (1600 zł); zakup boisk do badmintona (4 szt x 250) (1000 zł); zakup rakietek do badmintona (10 kompletów x 50zł) (500 zł); nagrody i poczęstunek na turniej (600 zł); opłata za organizację turnieju (400 zł);

Szacunkowa łączna wartość projektu

16300 zł

Załączniki