Zajęcia językowe dla mieszkańców oraz wyposażenie ogólnodostępnej sali w sprzęt do nauki języków obcych – BO Gdynia

Zajęcia językowe dla mieszkańców oraz wyposażenie ogólnodostępnej sali w sprzęt do nauki języków obcych

Strona Główna Strzałka w breadcrumbie Złożone projekty Strzałka w breadcrumbie Zajęcia językowe dla mieszkańców oraz wyposażenie ogólnodostępnej sali w sprzęt do nauki języków obcych

Kropeczki jako tło strony
Domyślne zdjęcie wpisu
Ikonka kategorii postu
ID projektu
Dzielnica
Cisowa
Status:
Zakwalifikowany do głosowania
Ikonka facebooka Udostępnij

# BO 2021

Lokalizacja projektu:

Opis:

W ramach projektu będzie odbywała się nauka języka angielskiego dla seniorów, francuskiego, kaszubskiego i migowego. Dzięki odpowiedniemu sprzętowi udział w nich będą mogły brać osoby starsze. Nauka będzie prowadzona w specjalnie do tego przygotowanej sali, wyposażonej w sprzęt multimedialny. Intuicyjne oprogramowanie pozwoli osobom starszym wejść w świat cyfrowy, zaś pozostałym uatrakcyjni poznawanie nowego języka.
Zakup pracowni językowej będzie spełniał warunek dostępności dla mieszkańców. Pracownia będzie się mieściła w szkole, która jest jednostką miejską i dostępność jej pomieszczeń jest opisana w regulaminie. Mieszkańcy będą mogli korzystać ze zorganizowanych kursów, indywidualnie lub w grupach (np. Klub Seniora, Przystań Sąsiedzka). Dostępność dla mieszkańców została skonsultowana z dyrektorem szkoły podstawowej nr 31 na terenie, której będzie znajdować się pracownia.
Zakup pracowni to 16 stanowisk uczniowskich wraz z laptopami, oprogramowaniem językowym do sterowania klasopracownią językową, stanowisko nauczycielskie, komplet mebli wraz z krzesłami, monitor interaktywny , oprogramowanie do języków obcych .

Kalkulacja kosztów:

język angielski dla seniorów 30 zajęć x 90 minut = 5000 zł 5000
język migowy 30 zajęć x 90 minut = 5000 zł 5000
język kaszubski 30 zajęć x 90 minut = 5000 zł 5000
język francuski 30 zajęć x 90 minut = 5000 zł 5000
zakup wyposażenia sali językowej 16 stanowisk uczniowskich wraz z laptopami, oprogramowaniem językowym do sterowania klasopracownią językową, stanowisko nauczycielskie, komplet mebli wraz z krzesłami, monitor interaktywny , oprogramowanie do języków obcych 79900

Szacunkowa łączna wartość projektu

99900 zł

Załączniki