Zajęcia edukacyjne dla uczniów o naturalnym środowisku człowieka w ogrodzie botanicznym oraz zajęcia z wiedzy jak zachowywać się przy dzikich zwierzętach. – BO Gdynia

Zajęcia edukacyjne dla uczniów o naturalnym środowisku człowieka w ogrodzie botanicznym oraz zajęcia z wiedzy jak zachowywać się przy dzikich zwierzętach.

Strona Główna Strzałka w breadcrumbie Złożone projekty Strzałka w breadcrumbie Zajęcia edukacyjne dla uczniów o naturalnym środowisku człowieka w ogrodzie botanicznym oraz zajęcia z wiedzy jak zachowywać się przy dzikich zwierzętach.

Kropeczki jako tło strony
Domyślne zdjęcie wpisu
Ikonka kategorii postu
ID projektu
Dzielnica
Grabówek
Status:
Odrzucony
Ikonka facebooka Udostępnij

# BO 2021

Lokalizacja projektu:

Opis:

Zajęcia te mają na celu przybliżenie uczniom klas młodszych tj. Klas 1-3 i starszych 4-6, wiedzy na temat środowiska naturalnego, zwierząt żyjących w pobliżu szkoły i dzielnicy takich dziki, lisy, sarny zające czy też inne mniejsze gryzonie.
Czy mamy się czego bać, jak się zachować w razie ich spotkania. Ważne jest też uświadomienie młodzieży że żyjąc blisko lasu ( gdzie jest to naturalne miejsce życia tych stworzeń) musimy z szacunkiem i zrozumieniem podchodzić do nich.
Jako uczennica sama tez wiem ze nie znamy podstawowych rzeczy z zakresu tego co zrobić kiedy spotkamy w drodze do szkoły dzika czy inne dzikie zwierzę. Dlatego bardzo bym chciała żeby były organizowane zajęcia o tej tematyce wśród młodzieży naszej szkoły.

Kalkulacja kosztów:

wielokrotne zajęcia dla Dzieci i Młodzieży 5000

Szacunkowa łączna wartość projektu

5000 zł

Załączniki