Wymiana nawierzchni chodnika w centrum Obłuża – BO Gdynia

Wymiana nawierzchni chodnika w centrum Obłuża

Strona Główna Strzałka w breadcrumbie Złożone projekty Strzałka w breadcrumbie Wymiana nawierzchni chodnika w centrum Obłuża

Kropeczki jako tło strony
Domyślne zdjęcie wpisu
Ikonka kategorii postu
ID projektu
2015/299
Dzielnica
Obłuże
E-mail
samorzadnieruchomosci5@gmail.com
Status:
Zakwalifikowany do głosowania
Ikonka facebooka Udostępnij

# BO 2015

Lokalizacja projektu:

Działka nr 591/1 obręb Gdynia stanowi własność Gminy Miasta Gdynia. Chodnik przeznaczony do remontu został oznaczony na dołączonych mapkach. Chodnik który proponujemy wyremontować ze środków z Budżetu Obywatelskiego położony jest przy głównej ulicy Obłuża – ul. Adm. Unruga w centrum Obłuża Leśnego, po której codziennie przechodzą mieszkańcy idąc do Szkoły Podstawowej nr 39, Przedszkola nr 48, Przychodni Lekarskiej, Urzędu Pocztowego nr 6, czy do kościoła pw. Św. Andrzeja Boboli, Zespołu Szkół Katolickich i cmentarza przy nim.

Opis:

Chodnik pokryty jest asfaltem i w okresie letnim roztapia się, dlatego mieszkańcy chcąc uniknąć zniszczenia obuwia wydeptują przyległy trawnik. Podobna sytuacja zachodzi kiedy pada deszcz. Piesi omijając kałuże poruszają się trawnikiem. Przy głównej ulicy Obłuża chodnik jest już wymieniony w całości, tylko został ten nieduży kawałek w samym centrum Naszego osiedla.

Kalkulacja kosztów:

Wskaźnik do projektów B.O. Wykonanie 110 m chodnika o szerokości 2 m ograniczonego z jednej strony krawężnikiem, z drugiej obrzeżem. Rozbiórka chodnika starego z asfaltu.

Szacunkowa łączna wartość projektu

72785.90 zł

Załączniki