Wybudowanie nowych schodów oraz podjazdu dla osób z niepełnosprawnościami przy posesji ul. Świętojańska 83-83a – BO Gdynia

Wybudowanie nowych schodów oraz podjazdu dla osób z niepełnosprawnościami przy posesji ul. Świętojańska 83-83a

Strona Główna Strzałka w breadcrumbie Złożone projekty Strzałka w breadcrumbie Wybudowanie nowych schodów oraz podjazdu dla osób z niepełnosprawnościami przy posesji ul. Świętojańska 83-83a

Kropeczki jako tło strony
Domyślne zdjęcie wpisu
Ikonka kategorii postu
ID projektu
Dzielnica
Śródmieście
Status:
Zakwalifikowany do głosowania
Ikonka facebooka Udostępnij

# BO 2021

Lokalizacja projektu:

W tym miejscu jest platforma od budynku do chodnika - podwyższenie ze schodami i barierkami. Całość w fatalnym stanie. Połamane schody, jakieś krzaki w spróchniałych skrzyniach. Ruina! Wstyd , ulica reprezentacyjna miasta. Proponowałabym wyburzyć te zrujnowane murki i schody i wybudować na nowo najlepiej schody przez cała przestrzeń , turysta mógłby przysiąść oczekujący na trojlebus i byliby pięknie.

Opis:

Wyburzenie istniejących schodków od chodnika do góry i wybudowanie nowych wygodnych z podjazdem na wózki dla osób niepełnosprawnych a przy tym poprawę wyglądu tego miejsca.
Komfortowo byłoby gdyby wybudować schody szerokie na całej długości tej platformy co umożliwiałoby siadanie i odpoczynek turystom.

Kalkulacja kosztów:

Rozbiórka starych zniszczonych schodów i murków, wybudowanie nowych. 35000
Wybudowanie nowych powierzchni i nowych schodów 150000
Wybudowanie pochylni dla wózków osób niepełnosprawnych 35000

Szacunkowa łączna wartość projektu

220000 zł

Załączniki