Wybieg i plac zabaw dla psów w Parku Kilońskim w Chyloni – BO Gdynia

Wybieg i plac zabaw dla psów w Parku Kilońskim w Chyloni

Strona Główna Strzałka w breadcrumbie Złożone projekty Strzałka w breadcrumbie Wybieg i plac zabaw dla psów w Parku Kilońskim w Chyloni

Kropeczki jako tło strony

Autor projektu:

Imię i nazwisko: Anna Sarapuk

E-mail:

Telefon: 572277270

ID projektu:

2019/60

Status

Lokalizacja projektu:

Teren południowej części Parku Kilońskiego, ograniczonej ul. Morską, terenem szkoły podstawowej nr 10 oraz rzeką

Opis:

Projekt polega na wyodrębnieniu miejsca dla psów w formie wybiegu i placu zabaw, gdzie zwierzęta będą mogły aktywnie spędzać czas, nie stanowiąc problemu dla reszty użytkowników Parku Kilońskiego z racji ogrodzenia terenu placu. W dzielnicy Chylonia występuje tendencja wzrostowa ilości posiadaczy psów oraz występuje wzrost świadomości właścicieli zwierząt w zakresie ich aktywności. Główne założenie inwestycji to wyposażenie placu w urządzenia do tresury AGILITY m.in.:
– tunel
– slalom
– równoważnia pochyła
– mostek
Obiekt powinien być wyposażony w 2 dystrybutory worków na odchody, 2 kosze na odpady, 3 ławki, 2 samozamykające się furtki oraz tablicę regulaminową umieszczoną w bezpośredniej bliskości jednej z furtek.

Psi park wyposażony w urządzenia AGILITY to miejsce, gdzie psy mogą biegać i ćwiczyć pokonywanie różnych przeszkód, a także spotykać się z ulubionymi psimi kolegami. Dzięki wyposażeniu placu w.in. w dwie furtki z samozamykaczem oraz ogrodzenie, zwierzęta nie będą miały możliwości wydostana się poza teren placu, co zwiększa jego poziom bezpieczeństwa.

Projekt inwestycji przygotowywany jest z myślą o użytkownikach psów w dzielnicy CHylonia. Główną ideą wybiegu jest stworzenie przestrzeni, w której psy będą mogły przebywać bez smyczy, kagańca oraz innych narzędzi prewencji, korzystając z urządzeń zaprojektowanych z myślą o nich.

Szacunkowa łączna wartość projektu

55100 zł

Załączniki