Wybieg i plac zabaw dla psów w Parku Kilońskim w Chyloni – BO Gdynia

Wybieg i plac zabaw dla psów w Parku Kilońskim w Chyloni

Strona Główna Strzałka w breadcrumbie Złożone projekty Strzałka w breadcrumbie Wybieg i plac zabaw dla psów w Parku Kilońskim w Chyloni

Kropeczki jako tło strony
Domyślne zdjęcie wpisu
Ikonka kategorii postu
ID projektu
CHY/0020
Dzielnica
Chylonia
Autor projektu
Anna Sarapuk
Telefon
572277270
Status:
Odrzucony
Ikonka facebooka Udostępnij

# BO 2019

Lokalizacja projektu:

Teren południowej części Parku Kilońskiego, ograniczonej ul. Morską, terenem szkoły podstawowej nr 10 oraz rzeką

Opis:

Projekt polega na wyodrębnieniu miejsca dla psów w formie wybiegu i placu zabaw, gdzie zwierzęta będą mogły aktywnie spędzać czas, nie stanowiąc problemu dla reszty użytkowników Parku Kilońskiego z racji ogrodzenia terenu placu. W dzielnicy Chylonia występuje tendencja wzrostowa ilości posiadaczy psów oraz występuje wzrost świadomości właścicieli zwierząt w zakresie ich aktywności. Główne założenie inwestycji to wyposażenie placu w urządzenia do tresury AGILITY m.in.:
– tunel
– slalom
– równoważnia pochyła
– mostek
Obiekt powinien być wyposażony w 2 dystrybutory worków na odchody, 2 kosze na odpady, 3 ławki, 2 samozamykające się furtki oraz tablicę regulaminową umieszczoną w bezpośredniej bliskości jednej z furtek.

Psi park wyposażony w urządzenia AGILITY to miejsce, gdzie psy mogą biegać i ćwiczyć pokonywanie różnych przeszkód, a także spotykać się z ulubionymi psimi kolegami. Dzięki wyposażeniu placu w.in. w dwie furtki z samozamykaczem oraz ogrodzenie, zwierzęta nie będą miały możliwości wydostana się poza teren placu, co zwiększa jego poziom bezpieczeństwa.

Projekt inwestycji przygotowywany jest z myślą o użytkownikach psów w dzielnicy CHylonia. Główną ideą wybiegu jest stworzenie przestrzeni, w której psy będą mogły przebywać bez smyczy, kagańca oraz innych narzędzi prewencji, korzystając z urządzeń zaprojektowanych z myślą o nich.

Kalkulacja kosztów:

tunel (1 600 zł x 2) (3200 zł); Slalom (konstrukcja składająca się z 6 słupków) (500 zł); Równoważnia pochyła (długość 300 cm, szerokość 40 cm) (1200 zł); Mostek (1500 zł); Drążek z regulowaną wysokością do psich skoków (1000 zł x 3) (3000 zł); 3 ławki (4500 zł); Ogrodzenie (160 zł x 190 mb) (30400 zł); 2 samozamykające się furtki + tabliczka z regulaminem (7000 zł); 2 dystrybutory z workami na odchody + dwa kosze na odchody (3800 zł);

Szacunkowa łączna wartość projektu

55100 zł

Mapa Lokalizacji

Załączniki