Wiata przystankowa przy ul. Szczecińskiej przy przystanku „Działki Leśne – Sztumska 01” – BO Gdynia

Wiata przystankowa przy ul. Szczecińskiej przy przystanku „Działki Leśne – Sztumska 01”

Strona Główna Strzałka w breadcrumbie Złożone projekty Strzałka w breadcrumbie Wiata przystankowa przy ul. Szczecińskiej przy przystanku „Działki Leśne – Sztumska 01”

Kropeczki jako tło strony
Domyślne zdjęcie wpisu
Ikonka kategorii postu
ID projektu
DZL/0013
Dzielnica
Działki Leśne
Autor projektu
Wanda Osińska
Telefon
586200622
Status:
Odrzucony
Ikonka facebooka Udostępnij

# BO 2020

Lokalizacja projektu:

Gdynia, ul. Szczecińska

Opis:

Celem projektu jest wykonanie wiaty przystankowej w Gdyni przy ul. Szczecińskiej – przystanek „Działki Leśne – Sztumska 01” wraz z koszem betonowym śmieci oraz dystrybutorem woreczków na psie nieczystości.
Aktualnie przystanek „Działki Leśne – Sztumska 01” funkcjonuje bez wiaty, co sprawia, iż osoby czekające na autobusy linii 203 i 204 są narażone na zmienne warunki pogodowe: promienie słoneczne, podmuchy wiatru oraz opady deszczu lub śniegu.
W celu zachowania ładu i porządku przy nowo ustawionej wiacie przystankowej niezbędnym jest ustawienie przy przystanku dodatkowych elementów małej architektury:
1) kosz betonowy na śmieci, który będzie wykorzystywany np. do wyrzucania drobnych zużytych papierków czy biletów autobusowych,
2) dystrybutor woreczków na psie nieczystości, gdyż teren przy przystanku oraz w jego pobliżu jest chetnie odwiedzany przez mieszkańców dzielnicy posiadających psy.

Odbiorcami projektu będą:
1) mieszkańcy dzielnicy – dzieci, młodzież, osoby dorosłe, matki z wózkami, osoby starsze i niepełnosprawne;
2) inne osoby odwiedzające mieszkańców bądź przyjeżdżające do nowo powstałych w dzielnicy obiektów i punktów usługowych.

Realizacja projektu sprawi, iż mieszkańcy dzielnicy oraz inne osoby korzystające z autobusów linii 203 i 204 będą odczuwały poprawę komfortu i jakości życia w mieście Gdynia, jak również poprawę bezpieczeństwa i komfortu korzystania z usług ZKM w Gdyni.

Szacunkowa łączna wartość projektu

60200 zł

Mapa Lokalizacji

Załączniki