Warsztaty stolarskie i tapicerskie na Oksywiu – BO Gdynia

Warsztaty stolarskie i tapicerskie na Oksywiu

Strona Główna Strzałka w breadcrumbie Złożone projekty Strzałka w breadcrumbie Warsztaty stolarskie i tapicerskie na Oksywiu

Kropeczki jako tło strony
Domyślne zdjęcie wpisu
Ikonka kategorii postu
ID projektu
Dzielnica
Oksywie
Status:
Zakwalifikowany do głosowania
Ikonka facebooka Udostępnij

# BO 2021

Lokalizacja projektu:

ul. Śmidowicza 49, Oksywie

Opis:

W ramach projektu planowane są następujące działania:
1. Zakup materiałów niezbędnych do przeprowadzenia szkoleń i zorganizowanych zajęć stolarskich i tapicerskich. Projekt uwzględnia wkład własny mieszkańców w postaci materiałów (np. stare meble, drewno, materiały drewnopochodne, tapicerskie, etc.)
3. Naprawy, przeróbki i dostosowywanie starych sprzętów do nowych potrzeb będą stanowić zasadniczą część warsztatów. Mieszkańcy będą mogli przynieść swoje meble i materiały i pracować pod okiem instruktorów. Projekt jest odpowiedzią na bardzo ważną potrzebę, jaką jest możliwość realizacji pasji, ale też dokonywania drobnych napraw sprzętów domowych osobom pozbawionym odpowiedniego miejsca i narzędzi.

Projekt jest skierowany do pełnoletnich mieszkańców Gdyni. Ważna jest atrakcyjność projektu dla mężczyzn, którzy często czują się pominięci w ofertach zajęć dla mieszkańców, choć z warsztatów będą mogli korzystać wszyscy dorośli.

Kalkulacja kosztów:

przeszkolenie z używania elektronarzędzi + BHP dla 30 osób x 480,- 14400
instruktor 2 x 3 h x 52 tyg x 320,- 99840
materiały na zajęcia i szkolenia 32000

Szacunkowa łączna wartość projektu

146240 zł