Warsztaty muzyczno-rytmiczne i koncerty dla dzieci i dorosłych w Bibliotece Śródmieście. – BO Gdynia

Warsztaty muzyczno-rytmiczne i koncerty dla dzieci i dorosłych w Bibliotece Śródmieście.

Strona Główna Strzałka w breadcrumbie Złożone projekty Strzałka w breadcrumbie Warsztaty muzyczno-rytmiczne i koncerty dla dzieci i dorosłych w Bibliotece Śródmieście.

Kropeczki jako tło strony
Domyślne zdjęcie wpisu
Ikonka kategorii postu
ID projektu
2022/SRO/0002
Dzielnica
Śródmieście
Autor projektu
Aleksandra Łapińska
Status:
Wybrany do realizacji
Ikonka facebooka Udostępnij

# BO 2022

Lokalizacja projektu:

Opis:

Celem projektu jest integracja, zorganizowanie czasu wolnego oraz rozwój twórczy mieszkańców Dzielnicy Śródmieście bez względu na ich wiek. Projekt zakłada wykorzystanie przestrzeni biblioteki jako miejsca przyjaznego i otwartego dla wszystkich. Projekt polega na przygotowaniu i zrealizowaniu bezpłatnych działań, które będą dostępne dla każdego mieszkańca. Spotkania w ramach projektu realizowane będą w Bibliotece Śródmieście, która jest ważnym punktem na mapie dzielnicy. W ramach projektu opracowany zostanie cykl nieodpłatnych wydarzeń o charakterze kulturalnym i rodzinnym, mającym na celu zagospodarowanie czasu wolnego poprzez integrację i rozwój pasji mieszkańców dzielnicy. Odbiorcami projektu będą: rodzice z dziećmi w wieku przedszkolnym oraz dorośli mieszkańcy dzielnicy Śródmieście.
Harmonogram realizacji projektu: opracowanie plakatów i ulotek. Zamieszczenie w mediach zaproszenia dla mieszkańców do udziału w projekcie. Dystrybucja plakatów na terenie Śródmieścia.
I etap projektu (od lutego 2022 do czerwca 2022) – Koncerty muzyczne dla mieszkańców. Warsztaty muzyczno-artystyczne dla dzieci. Warsztaty rytmiczne dla rodziców z dziećmi.
II etap projektu (od września 2022 do listopada 2022) – Koncerty muzyczne dla mieszkańców. Warsztaty muzyczno-artystyczne dla dzieci. Warsztaty rytmiczne dla rodziców z dziećmi.
III etap projektu (grudzień 2022) – zakończenie i rozliczenie projektu.
Uwaga: Kalkulację przygotowano w oparciu o koszty planowane. W trakcie realizacji projektu zaplanowane kwoty mogą zostać przesunięte pomiędzy poszczególnymi pozycjami budżetu przedsięwzięcia, w taki sposób, aby nie uległa zmianie ogólna kwota projektu.

Kalkulacja kosztów:

KosztWartość
Warsztaty rytmiczno-muzyczne5900 zł
Koncerty9000 zł
Plakaty i ulotki100 zł

Szacunkowa łączna wartość projektu

15000 zł

Załączniki