Ustawienie zacienionych ławek na Bulwarze Nadmorskim i ukwiecenie pasów zieleni. – BO Gdynia

Ustawienie zacienionych ławek na Bulwarze Nadmorskim i ukwiecenie pasów zieleni.

Strona Główna Strzałka w breadcrumbie Złożone projekty Strzałka w breadcrumbie Ustawienie zacienionych ławek na Bulwarze Nadmorskim i ukwiecenie pasów zieleni.

Kropeczki jako tło strony

Autor projektu:

Imię i nazwisko:

ID projektu:

2018/171

Status

Zakwalifikowany do głosowania

Lokalizacja projektu:

Na całej długości Bulwaru Nadmorskiego. W obszarze Kamiennej Góry na poprzecznych alejkach pomiędzy ścieżką rowerową a trasą pieszą. W obszarze Wzgórza św. Maksymiliana i Redłowa przy głównych trasach pieszych na działkach gminnych.

Opis:

Na Bulwarze brakuje miejsc, w których można odpocząć od słońca w godzinach wczesnopopołudniowych. Osoby starsze, chore oraz małe dzieci nie powinny przebywać zbyt długo w ostrym słońcu podczas upałów. Projekt zakłada uzupełnienie liczby ławek wzdłuż całego bulwaru Nadmorskiego (30 ławek), osłonięcie części z nich przed słońcem poprzez daszki/pergole, które rozwiążą problem braku cienia. Dodatkowo projekt zakłada estetyzację części pasów zieleni za ławkami przy głównej trasie pieszej. Pas o szerokości 1 metra na długości 260 metrów (głównie w części dzielnicy Wzgórze św. Maksymiliana) miałby zostać wzbogacony roślinami kwitnącymi.

Szacunkowa łączna wartość projektu

71500 zł

Załączniki