TRZY WYDARZENIA SPORTOWE: RODZINNY FESTYN SPORTOWY, MISTRZOSTWA POGÓRZA W PIŁCE SIATKOWEJ, TURNIEJ JUDO. – BO Gdynia

TRZY WYDARZENIA SPORTOWE: RODZINNY FESTYN SPORTOWY, MISTRZOSTWA POGÓRZA W PIŁCE SIATKOWEJ, TURNIEJ JUDO.

Strona Główna Strzałka w breadcrumbie Złożone projekty Strzałka w breadcrumbie TRZY WYDARZENIA SPORTOWE: RODZINNY FESTYN SPORTOWY, MISTRZOSTWA POGÓRZA W PIŁCE SIATKOWEJ, TURNIEJ JUDO.

Kropeczki jako tło strony
Domyślne zdjęcie wpisu
Ikonka kategorii postu
ID projektu
POD/0026
Dzielnica
Pogórze
Autor projektu
Michał Olszewski
E-mail
michalolsz@wp.pl
Status:
Wycofany przez autora
Ikonka facebooka Udostępnij

# BO 2020

Lokalizacja projektu:

Opis:

Projekt zakłada organizację rodzinnego festynu sportowego, turnieju judo oraz zawodów w piłce siatkowej. Miejscem rozgrywek będzie obiekt sportowy Zespołu Szkolno – Przedszkolnego nr 5 w Gdyni.
Festyn przeznaczony jest dla przedszkolaków i uczniów w wieku wczesnoszkolnym wraz z rodzinami. Młodzi sportowcy pod okiem instruktorów będą mogli zapoznać się z niektórymi dyscyplinami sportu, m.in.: z piłką nożną, piłką koszykową, unihokejem, tenisem ziemnym. Dodatkowo będą przygotowane stanowiska typu: rzut do celu, tory przeszkód, układanie i budowanie z dużych klocków piankowych różnych budowli, zabawa w basenie z kulkami oraz skakanie na trampolinach. Nie zabraknie też malowania twarzy. Dla każdego uczestnika jest przewidziana woda i coś słodkiego. Wypożyczymy także maszynę do robienia popcornu.
Turniej Judo organizujemy z myślą o sympatykach tej dyscypliny sportu. Zawody odbędą się na dużej sali gimnastycznej. Przewidujemy udział około 50 zawodników z Gdyni. Uczestnicy będą mieli zapewnioną opiekę medyczną, profesjonalnych sędziów, nagrody.
Trzecią imprezą sportową, którą planujemy zorganizować jest Turniej Piłki Siatkowej drużyn mieszanych w kategorii open. Tu także zapewnimy opiekę medyczną, sędziów i nagrody. Każde wydarzenie będzie miało swoją fotorelację na stronie FB.

Szacunkowa łączna wartość projektu

10000 zł

Mapa Lokalizacji

Załączniki