Stworzenie zatoki postojowej (strefy Kiss&Ride) przy SP nr 16 oraz remont chodnika na ul. Chabrowej (od Borowikowej do Bzowej) – BO Gdynia

Stworzenie zatoki postojowej (strefy Kiss&Ride) przy SP nr 16 oraz remont chodnika na ul. Chabrowej (od Borowikowej do Bzowej)

Strona Główna Strzałka w breadcrumbie Złożone projekty Strzałka w breadcrumbie Stworzenie zatoki postojowej (strefy Kiss&Ride) przy SP nr 16 oraz remont chodnika na ul. Chabrowej (od Borowikowej do Bzowej)

Kropeczki jako tło strony
Domyślne zdjęcie wpisu
Ikonka kategorii postu
ID projektu
2018/293
Dzielnica
Pustki Cisowskie - Demptowo
E-mail
katarzyna@data-zloch.pl
Status:
Zakwalifikowany do głosowania
Ikonka facebooka Udostępnij

# BO 2018

Lokalizacja projektu:

Wzdłuż ulicy Chabrowej - na odcinku od Borowikowej do Bzowej oraz przy Szkole Podstawowej nr 16

Opis:

Stworzenie zatoki postojowej (strefy Kiss&Ride) przy SP nr 16 oraz remont chodnika na ul. Chabrowej (od Borowikowej do Bzowej) to kolejny etap naszych wcześniejszych projektów, służących poprawieniu bezpieczeństwa i jakości życia mieszkańców. Utworzeniu strefy parkingowej Kiss&Ride przy Szkole Podstawowej nr 16 – w odległości kilkunastu metrów od skrzyżowania z ul. Czeremchowa w stronę ul. Jaskółczej. Realizacja tego projektu pozwoli na legalne parkowanie przy Szkole zamiast dotychczasowego parkowania w lesie,. Nowo utworzona zatoka parkingowa na Kiss&Ride da możliwość bezpiecznego wysadzenia ucznia przy Szkole. Czas parkowania i pocałunków na ” Do Widzenia ” ograniczony zostanie do 3 min. 2.- Remont chodnika zniszczonego eksploatacją na odcinku od ul.Bzowej do ul. Borowikowej na odcinku 200 m.

Kalkulacja kosztów:

Utworzenie strefy Kiss&Ride przy szkole podsatwowej nr 16 15000
Remonta chodnika na odcinku od ul. Borowikowej (Żurawiej) do ul Bzowej wykonanie nowej nawierzchni z błyty betonowej niefazowanej o wymiarach 50cmx50cm na odcinku 190m188000

Szacunkowa łączna wartość projektu

203000 zł

Mapa Lokalizacji

Załączniki