Skwer Kościuszki – Utworzenie dwóch równoległych przejść dla pieszych – jako połączenie ciągu spacerowego w linii prostej od ulicy Świętojańskiej do Pomnika Polski Morskiej. – BO Gdynia

Skwer Kościuszki – Utworzenie dwóch równoległych przejść dla pieszych – jako połączenie ciągu spacerowego w linii prostej od ulicy Świętojańskiej do Pomnika Polski Morskiej.

Strona Główna Strzałka w breadcrumbie Złożone projekty Strzałka w breadcrumbie Skwer Kościuszki – Utworzenie dwóch równoległych przejść dla pieszych – jako połączenie ciągu spacerowego w linii prostej od ulicy Świętojańskiej do Pomnika Polski Morskiej.

Kropeczki jako tło strony
Domyślne zdjęcie wpisu
Ikonka kategorii postu
ID projektu
SRO/0021
Dzielnica
Śródmieście
Autor projektu
Bogdan Oku0wski
E-mail
b.oku0wski@gmail.com
Status:
Odrzucony
Ikonka facebooka Udostępnij

# BO 2020

Lokalizacja projektu:

Skwer Kościuszki, Utworzyć dwa nowe przejścia dla pieszych, w prostej linii od ul Świętojańskiej do Pomnika Polski Morskiej

Opis:

W rejonie Skweru Kościuszki główny nurt pieszych przemieszcza się od dworca PKP , ulicą 10 Lutego , przecina ul. Świętojańską i dalej kierunek Skwer Kościuszki, więc widać, że od ul. Świętojańskiej brakuje w prostej linii przejścia do Pomnika Polski Morskiej, stąd ten projekt nowych dwóch równoległych przejść dla pieszych , poza tym w tym rejonie i tak jest dla ruchu samochodowego ,,Tempo 30 ,, co znakomicie uspokaja ruch samochodowy, A możliwość przejścia w prostej linii od ulicy Świętojańskiej do Pomnika Polski Morskiej i dalej będzie bardzo ułatwiało ruch pieszych w rejonie Skweru Kościuszki, Projekt wielce pożądany i oczekiwany, Bezpieczny ruch pieszych w Mieście jest bardzo ważny , myślę że piesi powinni czuć się bezpieczni i mieć możliwość bezpiecznego się przemieszczania , a Skwer Kościuszki jest wizytówką Miasta , więc warto zadbać o to aby była możliwość przejścia w linii prostej od Świętojańskiej do Pomnika Polski Morskiej.

Szacunkowa łączna wartość projektu

60000 zł

Mapa Lokalizacji

Załączniki