Rozbudowa siłowni plenerowej przy ul. Strzelców – BO Gdynia

Rozbudowa siłowni plenerowej przy ul. Strzelców

Strona Główna Strzałka w breadcrumbie Złożone projekty Strzałka w breadcrumbie Rozbudowa siłowni plenerowej przy ul. Strzelców

Kropeczki jako tło strony

Autor projektu:

ID projektu:

2019/178

Status

Lokalizacja projektu:

Działka 2431 przy zbiegu ulic Strzelców i Żniwnej, w sąsiedztwie istniejącej siłowni plenerowej (BO 2014).

Opis:

W ostatnich latach przy ulicy Strzelców powstało kilka dużych osiedli na których mieszkają głównie rodziny z dziećmi. W związku z tym, iż w obecnych czasach dużą rolę odgrywa dbanie o kulturę fizyczną i zdrowie, zaistniała potrzeba rozbudowy istniejącej siłowni plenerowej tak, aby mogły z niej korzystać również rodzice przychodzący z dziećmi.

Zaplanowano rozbudowę siłowni o masażer pionowy i poziomy oraz rower. Dla najmłodszych zaplanowano montaż zestawu zabawowego w którego skład wchodzą m.in.: zjeżdżalnia, mostek z linami, pomost ruchomy, gra “kółko i krzyżyk”, balkonik. Dodatkowo zaplanowano skałkę wspinaczkową, trzy huśtawki (dla maluszków z zabezpieczeniem, dla starszych dzieci i bocianie gniazdo), piaskownicę ze stolikiem, dwa kiwaki sprężynowe, hula loop, domek oraz huśtawkę ważkę z oparciem. Pomyślano również o zabawach plastycznych planując montaż podwójnej tablicy do rysowania kredą. Projekt dopełniają ławki z oparciem i kosze na śmieci z daszkiem. Zaplanowano również nasadzenia krzewów oraz trawy, a także wykonanie dogodnego dla wszystkich użytkowników dojścia do obiektu oraz poszczególnych urządzeń. Całość placu zostałaby ogrodzona, tak aby najmłodsi użytkownicy mogli czuć się bezpiecznie.

Szacunkowa łączna wartość projektu

392940 zł

Załączniki