Remont ulicy Żółtej w Gdyni – Oksywie. I etap: całkowita naprawa nawierzchni bitumicznej drogi jezdnej na ul. Żółtej. – BO Gdynia

Remont ulicy Żółtej w Gdyni – Oksywie. I etap: całkowita naprawa nawierzchni bitumicznej drogi jezdnej na ul. Żółtej.

Strona Główna Strzałka w breadcrumbie Złożone projekty Strzałka w breadcrumbie Remont ulicy Żółtej w Gdyni – Oksywie. I etap: całkowita naprawa nawierzchni bitumicznej drogi jezdnej na ul. Żółtej.

Kropeczki jako tło strony
Domyślne zdjęcie wpisu
Ikonka kategorii postu
ID projektu
OKS/0003
Dzielnica
Oksywie
Autor projektu
Mariola Kowalska
E-mail
mariola_kowalska@wp.pl
Status:
Odrzucony
Ikonka facebooka Udostępnij

# BO 2019

Lokalizacja projektu:

ul. Żółta od ul. Modrej w kierunku ul. Bosmańskiej na odcinku 119,4 metra.

Opis:

Celem projektu jest poprawa bezpieczeństwa dla ruchu pieszego i samochodowego.
Ulica Żółta jest intensywnie użytkowana przez mieszkańców okolicznych bloków zarówno w ruchu pieszym jak i ruchu samochodowym w drodze do i z centrum handlowego, które znajduje się przy ul. Bosmańskiej naprzeciw ul. Żółtej. Intensywność użytkowania wzrosła w ostatnich latach co powoduje dalszą degradację drogi i zwiększone zagrożenie dla korzystających z niej mieszkańców Oksywia. Ulica jest w stanie utrudniającym poruszanie się i stanowi zagrożenie dla osób z niej korzystających, a w szczególności osób starszych oraz dzieci. Wraz z naprawą nawierzchni poprawi się estetyka jak i bezpieczeństwo ulicy.

Nawierzchnia ulicy jest głęboko zniszczona, dziury w asfalcie wielokrotnie łatane, zapadnięcia w częściach ulicy i chodników, gdzie stoi woda, okrawężnikowanie niebezpiecznie zniszczone. Konary drzew znajdujące się na drodze gminnej są przerośnięte, rozpierają nawierzchnię ulicy i chodników oraz murów ogrodzenia dokonując zniszczeń na prywatnych posesjach. Pragniemy aby ulica stała się bezpieczniejsza i przyjazna jej użytkownikom.

Kalkulacja kosztów:

Wykonanie całkowitej naprawy nawierzchnia bitumiczna drogi jezdnej (81244 zł);

Szacunkowa łączna wartość projektu

81244 zł

Mapa Lokalizacji

Załączniki