Remont schodów Swarzewska 52 – Raduńska 23E – utworzenie ciągu pieszo rowerowego (CPR) – BO Gdynia

Remont schodów Swarzewska 52 – Raduńska 23E – utworzenie ciągu pieszo rowerowego (CPR)

Strona Główna Strzałka w breadcrumbie Złożone projekty Strzałka w breadcrumbie Remont schodów Swarzewska 52 – Raduńska 23E – utworzenie ciągu pieszo rowerowego (CPR)

Kropeczki jako tło strony
Domyślne zdjęcie wpisu
Ikonka kategorii postu
ID projektu
2023/CHY/0026
Dzielnica
Chylonia
Autor projektu
Marek Richert
E-mail
bo.marek.richert@gmail.com
Status:
Odrzucony
Ikonka facebooka Udostępnij

# BO 2023

Lokalizacja projektu:

Schody długości 10 metrów, za blokami Swarzewska 52 - 54 prowadzące w kierunku budynku OPEC (Raduńska 23E). Schody biegnące wzdłuż ogrodzenia szkoły od Swarzewskiej 52 do ulicy Raduńskiej 23E (krótki fragment schodów dalej chodnik z 9 stopniami biegnący przy ogrodzeniu terenu szkoły). Jest to droga o najłagodniejszym kącie nachylenia prowadząca na szczyt wzgórza i budynków przy ulicy Swarzewskiej oraz do wejść na teren Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego.

Opis:

Przebudowa zniszczonych schodów biegnących od adresu Swarzewska 52 w kierunku Raduńskiej 19E, na chodnik z możliwością poruszania się rowerów długości 15 metrów (likwidacja około 2 metry schodów w górnym końcowym przebiegu, leżą na działce należącej do Gdyńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej – na mapce ciąg zaznaczony czerwonymi krzyżykami).
W dolnym biegu pochylni pojedyncze stopnie powinny zostać zniwelowane do płaskiej powierzchni – na mapce stopnie do niwelacji zaznaczone szarymi krzyżykami.

Kalkulacja kosztów:

KosztWartość
Rozbiórka 9 stopni, wyrównanie terenu w miejscu starych stopni (w przebiegu Swarzewska 52 – Raduńska 23E, budynek OPEC) {Różnica ceny pomiędzy pozycjami 1000 zł
Jezdnia z kostki betonowej grubości 8 cm, rozbiórka starej nawierzchni6500 zł
Projekt2500 zł
Inwentaryzacja zieleni10000 zł

Szacunkowa łączna wartość projektu

20000 zł

Mapa Lokalizacji

Załączniki