Puchar w biegach dla dzieci i młodzieży z dzielnicy Babie Doły – BO Gdynia

Puchar w biegach dla dzieci i młodzieży z dzielnicy Babie Doły

Strona Główna Strzałka w breadcrumbie Złożone projekty Strzałka w breadcrumbie Puchar w biegach dla dzieci i młodzieży z dzielnicy Babie Doły

Kropeczki jako tło strony
Domyślne zdjęcie wpisu
Ikonka kategorii postu
ID projektu
BAD/0016
Dzielnica
Babie Doły
Autor projektu
Adrian Sosnowski
E-mail
adrian@grupatne.pl
Status:
Zakwalifikowany do głosowania
Ikonka facebooka Udostępnij

# BO 2019

Lokalizacja projektu:

Miasteczko zawodów umiejscowione byłoby na terenie szkoły, przy boisku, dzieci zaś biegałyby po terenie boiska szkolnego i po terenach leśnych nieopodal.

Opis:

Organizacja Pucharu w biegach dla dzieci i młodzieży z dzielnicy Babie Doły, czyli nieodpłatnych biegów z pełnym zaangażowaniem i oprawą na poziome imprezy dla dorosłych, obejmującą obanerowane logiem imprezy barierki na starcie i mecie, wynajętą służbę ochrony, do pilnowania strefy startu, zespół sędziów, bramę startową, liczne windery z logiem imprezy, toalety, nagłośnienie i miasteczko złożone z namiotów przeznaczonych na biuro zawodów i stanowisko z wodą, a także ratownika medycznego, spikera i pełną fotorelację z ujęciem wszystkich uczestników na zdjęciach. Impreza będzie posiadała swój profil w mediach społecznościowych, na imprezę zapisy będą prowadzone elektronicznie, wyniki też zostaną umieszczone on-line. Organizator będzie posiadał ubezpieczenie OC i wykupi licencję ZAiKS.
W ramach projektu dzieci startują na dystansach dostosowanych do wieku (od 100 do 1000 m) i w obrębie swojej kategorii wiekowej, by rywalizować ze swoimi rówieśnikami. Wśród młodszych dzieci, do 12 roku życia, kategorie są rozłożone co rok, od 4 lat w górę, następnie kategoria 12-13 i 14-18. Na podium stają pierwsze trójki z danej kategorii.
Dzieci niesamodzielne mają możliwość biegu z rodzicem poza konkurencją.
Każde z dzieci na mecie otrzymuje pamiątkowy medal z logo imprezy, każde ma też możliwość wzięcia udziału w loterii fantowej, w której do wygrania jest sprzęt sportowy.
Celem imprezy jest zachęcenie jednorazowo do startu przynajmniej 400 dzieci i rozwinięcie u nich zacięcia sportowego poprzez dobrą zabawę.

Impreza będzie miała klimat marynarski i będzie wpisywać się w większy cykl, obejmujący serię biegów w Gdyni i zakończy się galą podsumowującą z nagrodami dla najlepszych dzieci z całego roku. Wyłoniona zostanie też najlepsza szkoła i najlepszy klub, które otrzymają fundusze na zakup sprzętu sportowego.

Impreza będzie promowana w mediach społecznościowych i za pomocą plakatów i ulotek, zostanie też przeprowadzona akcja promocyjna w szkole.

Impreza zostanie zorganizowana w partnerstwie ze Szkołą Podstawową nr 28 w Gdyni, której uczniowie m.in. stanową grupę docelową odbiorców Pucharu w biegach dla dzieci i młodzieży z dzielnicy Babie Doły – impreza skierowana jest jednak do wszystkich mieszkańców miasta.

Kalkulacja kosztów:

Przygotowanie reklamy FB (300 zł)/ ulotek (100 zł)/ plakatów (100 zł) 500 zł x 1 (500 zł); Przygotowanie i wypożyczenie sprzętu (agregat, wyp. auta, brama startowa, flagi) (600 zł); Udostępnienie miejsca zawodów i uzyskanie niezbędnych pozwoleń (0 zł); Przygotowanie trasy i miasteczka (oznaczenia, taśmy, barierki, baner imprezy) (300 zł); Obsługa techniczna (5 os.) 100 zł x 5 (500 zł); Prowadzenie biura zawodów (4 os x 125 zł + agrafki + materiały biurowe, wyp. stołów i oznaczenia - 200 zł)) (700 zł); Oprawa muzyczna + spiker (450 zł); Zamówienie pamiątkowych medali 4zł x 400 (1600 zł); Zamówienie pucharów 60 zł x 20 zestawów (1200 zł); Wykonanie numerów startowych (400 zł); Nagrody dla dzieci (400 zł); Pakiety startowe 2 x 400 zł (800 zł); Wynajem barierek 7,5zł x 20 (150 zł); Fotorelacja (400 zł); Zatrudnienie ochrony 150 zł x 4 (600 zł); Przygotowanie wyników i klasyfikacji (600 zł); Zabezpieczenie medyczne (300 zł);

Szacunkowa łączna wartość projektu

9500 zł

Załączniki