Puchar w biegach dla dzieci i młodzieży w dzielnicy Grabówek – BO Gdynia

Puchar w biegach dla dzieci i młodzieży w dzielnicy Grabówek

Strona Główna Strzałka w breadcrumbie Złożone projekty Strzałka w breadcrumbie Puchar w biegach dla dzieci i młodzieży w dzielnicy Grabówek

Kropeczki jako tło strony
Domyślne zdjęcie wpisu
Ikonka kategorii postu
ID projektu
GRA/0012
Dzielnica
Grabówek
Autor projektu
Adrian Sosnowski
E-mail
adrian@grupatne.pl
Status:
Zakwalifikowany do głosowania
Ikonka facebooka Udostępnij

# BO 2019

Lokalizacja projektu:

Miasteczko zawodów umiejscowione byłoby na terenie szkoły, dzieci zaś biegałyby po okolicznych terenach leśnych.

Opis:

Organizacja Pucharu w biegach dla dzieci i młodzieży w dzielnicy Grabówek, czyli nieodpłatnych biegów, z pełnym zaangażowaniem i oprawą na poziome imprezy dla dorosłych, obejmującą obanerowane logiem imprezy barierki na starcie i mecie, wynajętą służbę ochrony, do pilnowania strefy startu, zespół sędziów, bramę startową, liczne windery z logiem imprezy, toalety, nagłośnienie i miasteczko złożone z namiotów przeznaczonych na biuro zawodów i stanowisko z wodą, a także ratownika medycznego, spikera i pełną fotorelację z ujęciem wszystkich uczestników na zdjęciach. Impreza będzie posiadała swój profil w mediach społecznościowych, na imprezę zapisy będą prowadzone elektronicznie, wyniki też zostaną umieszczone on-line. Organizator będzie posiadał ubezpieczenie OC i wykupi licencję ZAiKS.
W ramach projektu dzieci startują na dystansach dostosowanych do wieku (od 100 do 1000 m) i w obrębie swojej kategorii wiekowej, by rywalizować ze swoimi rówieśnikami. Wśród młodszych dzieci, do 12 roku życia, kategorie są rozłożone co rok, od 4 lat w górę, następnie kategoria 12-13 i 14-18. Na podium stają pierwsze trójki z danej kategorii.
Dzieci niesamodzielne mają możliwość biegu z rodzicem poza konkurencją.
Każde z dzieci na mecie otrzymuje pamiątkowy medal z logo imprezy, każde ma też możliwość wzięcia udziału w loterii fantowej, w której do wygrania jest sprzęt sportowy.
Celem imprezy jest zachęcenie jednorazowo do startu przynajmniej 400 dzieci i rozwinięcie u nich zacięcia sportowego poprzez dobrą zabawę.
Impreza będzie miała klimat marynarski i będzie wpisywać się w większy cykl, obejmujący serię biegów w Gdyni i zakończy się galą podsumowującą z nagrodami dla najlepszych dzieci z całego roku. Wyłoniona zostanie też najlepsza szkoła i najlepszy klub, które otrzymają fundusze na zakup sprzętu sportowego.
Impreza będzie promowana w mediach społecznościowych i za pomocą plakatów i ulotek, zostanie też przeprowadzona akcja promocyjna w szkole.
Impreza zostanie zorganizowana w partnerstwie ze Szkołą Podstawową nr 17 w Gdyni, której uczniowie m.in. stanową grupę docelową odbiorców Pucharu w biegach dla dzieci i młodzieży w dzielnicy Grabówek– impreza skierowana jest jednak do wszystkich mieszkańców miasta.

Kalkulacja kosztów:

Przygotowanie reklamy FB (300 zł)/ ulotek (100 zł)/ plakatów (100 zł) (500 zł); Przygotowanie i wypożyczenie sprzętu (agregat, wyp. auta, brama startowa, flagi) (600 zł); Udostępnienie miejsca zawodów i uzyskanie niezbędnych pozwoleń (0 zł); Przygotowanie trasy i miasteczka (oznaczenia, taśmy, barierki, baner imprezy) (300 zł); Obsługa techniczna (5 os. x 100zł) (500 zł); Prowadzenie biura zawodów (4 os x 125 zł + agrafki + materiały biurowe, wyp. stołów i oznaczenia - 200 zł) (700 zł); Oprawa muzyczna + spiker (450 zł); Zamówienie pamiątkowych medali (4zł x 400) (1600 zł); Zamówienie pucharów (60zł x 20 zestawów) (1200 zł); Wykonanie numerów startowych (1zł x 400) (400 zł); Nagrody dla dzieci (400 zł); Pakiety startowe (2zł x 400) (800 zł); Wynajem barierek (7,5zł x 20) (150 zł); Fotorelacja (400 zł); Zatrudnienie ochrony (150zł x 4) (600 zł); Przygotowanie wyników i klasyfikacji (600 zł); Zabezpieczenie medyczne (300 zł);

Szacunkowa łączna wartość projektu

9500 zł

Załączniki