Przedstawienia teatralne i teatrzyk kamishibai dla uczniów szkół podstawowych i dzieci w wieku przedszkolnym na Chyloni. – BO Gdynia

Przedstawienia teatralne i teatrzyk kamishibai dla uczniów szkół podstawowych i dzieci w wieku przedszkolnym na Chyloni.

Strona Główna Strzałka w breadcrumbie Złożone projekty Strzałka w breadcrumbie Przedstawienia teatralne i teatrzyk kamishibai dla uczniów szkół podstawowych i dzieci w wieku przedszkolnym na Chyloni.

Kropeczki jako tło strony
Domyślne zdjęcie wpisu
Ikonka kategorii postu
ID projektu
CHY/0007
Dzielnica
Chylonia
E-mail
10biblioteka@wp.pl
Telefon
586230633
Status:
Zakwalifikowany do głosowania
Ikonka facebooka Udostępnij

# BO 2019

Lokalizacja projektu:

Opis:

Projekt jest kierowany dla uczniów szkół podstawowych i dzieci w wieku przedszkolnym z Chyloni.
Celem jest pobudzenie aktywności kulturalnej dzieci. Udział w spektaklach teatralnych na żywo i wykorzystanie teatrzyku kamishibai na zajęciach pozwoli dzieciom na kontakt ze sztuką, która rozwija wyobraźnię i kształtuje wrażliwość. Przedstawienia teatralne mają również wpływ na rozwijanie zainteresowań czytelniczych.
Planowanych jest:
• Osiem występów teatrzyku dla dzieci
• Zakup drewnianego teatrzyku kamishiba i kart z bajkami (teatrzyk będzie dostępny w przedszkolu nr 15, możliwy do wypożyczenia przez mieszkańców)
• Dokupienie kart z bajkami (szkoła podstawowa nr 10 już posiada teatrzyk i kilka zestawów kart z bajkami, dokupione karty będą możliwe do wypożyczenia przez mieszkańców)
• Kupno literatury pięknej celem zaspokojenia zainteresowań czytelniczych dzieci (zakupione książki wzbogacą bibliotekę SP nr 10 i będą możliwe do wypożyczenia przez mieszkańców dzielnicy)

Odbiorcami będzie około trzystu dzieci z dzielnicy

Kalkulacja kosztów:

Teatrzyk dla dzieci (wynagrodzenie artystów, wyposażenie techniczne, koszty ZAiKS 600 zł * 8 występów (4800 zł); Drewniany teatrzyk kamishibai (250 zł); Zestawy kart do teatrzyku kamishibai 11 sztuk (620 zł); 150 pozycji literatury pięknej dla Szkoły Podstawowej nr 10 (4000 zł); (0 zł);

Szacunkowa łączna wartość projektu

9670 zł

Załączniki