Półkolonie dla dzieci i młodzieży z Redłowa – BO Gdynia

Półkolonie dla dzieci i młodzieży z Redłowa

Strona Główna Strzałka w breadcrumbie Złożone projekty Strzałka w breadcrumbie Półkolonie dla dzieci i młodzieży z Redłowa

Kropeczki jako tło strony
Domyślne zdjęcie wpisu
Ikonka kategorii postu
ID projektu
RED/0003
Dzielnica
Redłowo
Autor projektu
Liliana Wanta
Status:
Wybrany do realizacji
Ikonka facebooka Udostępnij

# BO 2019

Lokalizacja projektu:

Szkoła Podstawowa nr 34 w Gdyni

Opis:

W ramach realizacji projektu zostaną zorganizowane półkolonie dla dzieci i młodzieży z naszej dzielnicy. Przeprowadzone zostaną 2 jednotygodniowe turnusy, w czasie ferii zimowych. Liczba uczestników w każdym turnusie będzie wynosić około 25 osób.
Opiekę nad kolonistami w godzinach od 8 do 16, od poniedziałku do piątku, sprawować będą wykwalifikowani opiekunowie. Dzieci będą miały zapewniony ciepły posiłek.
Na każdy dzień turnusu przygotowane będą zajęcia sportowe i kreatywne. Odbędą się również wyjścia do interesujących miejsc w Gdyni – np. do muzeum, Jumpcity lub na kręgle.
W ramach realizacji zadania zostanie zatrudnionych dwoje wychowawców, którzy będą odpowiadać za organizację zajęć sportowo-rekreacyjnych. Zakupione zostaną również materiały niezbędne do realizacji zajęć z dziećmi.

Kalkulacja kosztów:

Przygotowanie i koordynowanie projektu (2000 zł); Zakup materiałów potrzebnych do realizacji zajęć z dziećmi (1500 zł); Promocja (800 zł); Wynagrodzenie dla wychowawców (2 osoby) (3200 zł); Opłaty wstępu (600 zł); Wyżywienie dla uczestników (obiady) (1250 zł);

Szacunkowa łączna wartość projektu

9350 zł

Załączniki