Plenerowy kurs Tańca Towarzyskiego – BO Gdynia

Plenerowy kurs Tańca Towarzyskiego

Strona Główna Strzałka w breadcrumbie Złożone projekty Strzałka w breadcrumbie Plenerowy kurs Tańca Towarzyskiego

Kropeczki jako tło strony
Domyślne zdjęcie wpisu
Ikonka kategorii postu
ID projektu
2022/KAG/0002
Dzielnica
Kamienna Góra
Autor projektu
Paulina Nocuń
E-mail
stowarzyszenie@tanczmy.pl
Status:
Wybrany do realizacji
Ikonka facebooka Udostępnij

# BO 2022

Lokalizacja projektu:

płaski fragment terenu, najlepiej utwardzony. Dopuszcza się możliwość przeniesienia realizacji projektu na salę gimnastyczną w przypadku złych warunków atmosferycznych.

Opis:

W ramach projektu mają się odbyć zajęcia z nauki tańca towarzyskiego od podstaw pod okiem doświadczonej pary tanecznej.

Zakres kursu tańca:
Kurs tańca na poziomie podstawowym, w każdym momencie można dołączyć. Zajęcia są prowadzone w taki sposób, aby mogli z nich korzystać zarówno osoby potrafiące tańczyć i chcące doskonalić technikę, jak i osoby stawiające na parkiecie swoje pierwsze kroki. Na pierwszym stopniu uczymy podstawowych kroków z takich tańców jak: walc angielski, tango, foxtrot, quickstep, samba, cha-cha, rumba, jive, stomp, blues. Zajęcia poprowadzi para instruktorów. Uczestnicy będą mogli zobaczyć parę w tańcu, damskie kroki pokaże doświadczona tancerka, męskie doświadczony tancerz. Kurs prowadzony jest przez parę instruktorów co podnosi efektywność nauki i jest dużym ułatwieniem dla osób uczących się. Zapoznamy z zasadami poruszania się na 'parkiecie’, prowadzenia, lepszego dysponowania swoim ciałem, tak aby łatwiej, lżej i pełniej bawić się na każdej imprezie. Na zajęciach może jednocześnie ćwiczyć taniec towarzyski max. 100 osób.
Wykonawca w ramach prowadzenia zajęć ma za zadanie zadbać o opłaty związane z odtwarzaniem muzyki oraz praw twórców i wykonawców (STOART i ZAIKS)

Zajęcia będą się odbywały w przestrzeni publicznej, termin ich realizacji uzależniony jest od pogody. Ma się odbyć w okresie wiosenno-letnim.

Nie przewidziano dodatkowych środków na działania promocyjne z powodu, że już obecnie szkolenia cieszą się dużym zainteresowaniem i na spotkaniach jest komplet osób. Komunikaty o terminach szkolenia będą podawane za pośrednictwem strony www, facebooka oraz biuletynu Ratusz.

Kalkulacja kosztów:

KosztWartość
Zajęcia z tańca towarzyskiego - 30 lekcji (rozliczenie FV) 9000 zł

Szacunkowa łączna wartość projektu

9000 zł

Załączniki