Plac street workout w Parku Kilońskim – BO Gdynia

Plac street workout w Parku Kilońskim

Strona Główna Strzałka w breadcrumbie Złożone projekty Strzałka w breadcrumbie Plac street workout w Parku Kilońskim

Kropeczki jako tło strony
Domyślne zdjęcie wpisu
Ikonka kategorii postu
ID projektu
CHY/0016
Dzielnica
Chylonia
Autor projektu
Mateusz Bieszke
Status:
Odrzucony
Ikonka facebooka Udostępnij

# BO 2019

Lokalizacja projektu:

Piaskowe boisko na terenie Parku Kilońskiego

Opis:

Projekt ma na celu wybudowaniu na terenie piaskowego boiska w Parku Kilońskim nowoczesnego placu street workout, który będzie służyć mieszkańców, a w szczególności młodzieży z dzielnicy Chyloni. Park Kiloński to miejsce spotkań mieszkańców dzielnicy, niestety brakuje miejsc w których młodzież mogłaby aktywnie spędzać czas. Patrząc jakim powodzeniem cieszą się tego typu place w inny częściach miasta, wydaje się że również w największej pod względem liczby mieszkańców dzielnicy Gdyni plac w tym miejscu również będzie się cieszyć ogromny zainteresowaniem.

Plac street workout ma zachęcić młodzież do aktywnego spędzania wolnego czasu. W ramach projektu ma zostać wykonana nawierzchnia poliuretanowa, zestaw do ćwiczeń, kosze, ławki, śmietniki oraz stojak na rowery. Cały plac ma zostać ogrodzony.

Kalkulacja kosztów:

Dokumentacja, projekt (10000 zł); Nawierzchnia Poliuretanowa 300m2 (100500 zł); Zestaw urządzeń do ćwiczeń (85000 zł); Ławka 4 szt. (4000 zł); Kosz na śmieci 4 szt/ (4000 zł); Stojak na rowery (1000 zł); Ogrodzenie (wysokość 1,6-2,0 m) (25000 zł);

Szacunkowa łączna wartość projektu

229500 zł

Mapa Lokalizacji

Załączniki