Oświetlenie wybiegu dla psów w parku Kolibki – BO Gdynia

Oświetlenie wybiegu dla psów w parku Kolibki

Strona Główna Strzałka w breadcrumbie Złożone projekty Strzałka w breadcrumbie Oświetlenie wybiegu dla psów w parku Kolibki

Kropeczki jako tło strony
Domyślne zdjęcie wpisu
Ikonka kategorii postu
ID projektu
ORL/0010
Dzielnica
Orłowo
Autor projektu
Martyna Białek
Status:
Odrzucony
Ikonka facebooka Udostępnij

# BO 2019

Lokalizacja projektu:

Teren wybiegu dla psów w parku Kolibki

Opis:

Projekt zakłada wzniesienie dwóch latarni solarnych typu LED na wybiegu, jednej w okolicy tunelu, drugiej w strefie wejściowej od strony parku, oświetlających teren najczęściej wybierany do zabawy przez psy, strefę wejścia, oraz kosz na śmieci.

Zastosowanie latarni typu 360 stopni pozwoli na wystarczające doświetlenie parku aby korzystać z niego w godzinach wieczornych. Obecnie stosowana technologia pozwala na użytkowanie lamp nawet przez trzy dni od naładowania, co pozwoli na ich użytkowanie również w pochmurne dni.

W ramach projektu przewiduje się również wykonanie betonowej podmurówki pod furtką od strony plaży, pod którą notorycznie mogą wydostawać się psy, oraz zamontowanie dwóch tablic infograficznych w przystępny sposób zapoznających użytkowników z dobrymi manierami na psich wybiegach.

Kalkulacja kosztów:

Latarnia solarna typu 360 stopni, 2 sztuki po np. 3459 zł (6918 zł); Słup ocynkowany wysokości 4m z fundamentem, 2 sztuki po 865 zł (1730 zł); Krawężnik betonowy, dwie sztuki (52 zł); Tablica z infografiką o manierach w psich parkach, dwie sztuki (300 zł); Koszty realizacji projektu (1000 zł);

Szacunkowa łączna wartość projektu

10000 zł

Mapa Lokalizacji

Załączniki