Oświetlenie- Polanka w Redłowie – Pastwisko Husarska (Plac zabaw/ćwiczeń, ścieżka, droga) – BO Gdynia

Oświetlenie- Polanka w Redłowie – Pastwisko Husarska (Plac zabaw/ćwiczeń, ścieżka, droga)

Strona Główna Strzałka w breadcrumbie Złożone projekty Strzałka w breadcrumbie Oświetlenie- Polanka w Redłowie – Pastwisko Husarska (Plac zabaw/ćwiczeń, ścieżka, droga)

Kropeczki jako tło strony

Autor projektu:

Imię i nazwisko:

E-mail: fairplay@wp.pl

Telefon: 888-995-946

ID projektu:

2018/300

Status

Zakwalifikowany do głosowania

Lokalizacja projektu:

Dzielnica: Redłowo Status: Projekt zakwalifikowany do głosowania ID 2017 / 30 Oświetlenie- Polanka w Redłowie (Plac zabaw/ćwiczeń, ścieżka, droga) Autor projektu: Imię i nazwisko: Antoni Brzeski e-mail: antonwielki@gmail.com Szacunkowa wartość projektu: Oświetlenie będzie obejmować Polankę ( Pastwisko ) Huzarska oraz drogę do niej prowadzącej.

Opis:

Polanka: Wymiana opraw trzech istniejących punktów świetlnych na LED o barwie ciepłej 30-40W wraz z zamontowaniem wysięgników. Dodatkowo zostanie postawiony nowy punkt świetlny LED 30-40W o ciepłych barwach który oświetlać będzie zarówno Polankę z placem do ćwiczeń oraz ścieżkę prowadzącą do szlabanu Obszar za szlabanem: Przy szlabanie zostanie postawiony punkt świetlny LED 30-40W skupiający światło w dwóch kierunkach: na ścieżce prowadzoncej na polankę oraz na drodzę prowadzącej w kierunku szpitala. Dalej na drodze prowadzącej w kierunku szpitala zostaną zamontowane cztery nowe słupy(3 ze starą oprawą świetlną zdemontowaną z polanki) (jeden z nową oprawą świetlną). Będą prowadzone w równych odstępach aż do miejsca gdzie znajduje się już oświetlenie, uzupełniając tym samym braki. Nowe punkty świetlne zostaną podłączone do sieci eletrycznej za pomocą okablowania o łączej długości ok. 170 m. Projekt obejmuje wykonanie wszelkich robót budowlanych wraz z wykonaniem uziemienia.

Szacunkowa łączna wartość projektu

43 967 zł

Załączniki