Oświetlenie ciemnego przejścia łączącego polankę na końcu ulicy Kopernika (plac do street workout i plac zabaw) z ulicą Powstania Wielkopolskiego i poprawa oświetlenia na polanie. – BO Gdynia

Oświetlenie ciemnego przejścia łączącego polankę na końcu ulicy Kopernika (plac do street workout i plac zabaw) z ulicą Powstania Wielkopolskiego i poprawa oświetlenia na polanie.

Strona Główna Strzałka w breadcrumbie Złożone projekty Strzałka w breadcrumbie Oświetlenie ciemnego przejścia łączącego polankę na końcu ulicy Kopernika (plac do street workout i plac zabaw) z ulicą Powstania Wielkopolskiego i poprawa oświetlenia na polanie.

Kropeczki jako tło strony
Domyślne zdjęcie wpisu
Ikonka kategorii postu
ID projektu
RED/0038
Dzielnica
Redłowo
Autor projektu
Michał Kaczmarczyk
Status:
Zakwalifikowany do głosowania
Ikonka facebooka Udostępnij

# BO 2020

Lokalizacja projektu:

Teren znajduje się pomiędzy adresami Powstania Wielkopolskiego 1 a Kopernika 118

Opis:

Projekt obejmuje montaż i wymianę oświetlenia na polance znajdującej się na końcu ul. Kopernika i wzdłuż przejścia leśnego łączącego ją z ul. Powstania Wielkopolskiego. Oświetlenie ma zwiększyć poziom bezpieczeństwa w tym rejonie, umożliwiając spokojne spacery, treningi czy zapewniając bezpieczny powrót do domu.

W projekcie przewiduje się stworzenie 7 nowych punktów świetlnych i modernizację 3 istniejących. Na polanie proponuje się wymianę opraw trzech punktów świetlnych na LED o barwie ciepłej 30-40W wraz z zamontowaniem wysięgników. Lokalizacja nowego punktu świetlnego LED 30-40W o ciepłych barwach, który oświetlać będzie zarówno Polankę z placem do ćwiczeń oraz ścieżkę prowadzącą do szlabanu. Głębiej przy szlabanie zostanie postawiony kolejny punkt świetlny LED 30-40W skupiający światło w dwóch kierunkach: na ścieżce prowadzącej na polankę oraz na drodze prowadzącej w kierunku szpitala. Na obszarze za szlabanem (ul. Powstania Wielkopolskiego) zostanie zamontowanych 5 nowych słupów (3 ze starą oprawą świetlną zdemontowaną z polanki) (2 z nową oprawą świetlną).

Zaproponowane punkty świetlne powinny być rozmieszczone w równych odstępach aż do miejsca gdzie znajduje się już oświetlenie, uzupełniając braki. Punkty świetlne zostaną podłączone do sieci elektrycznej za pomocą okablowania o łącznej długości ok. 170 m. Projekt obejmuje wykonanie wszelkich robót budowlanych wraz z wykonaniem uziemienia.

Szacunkowa łączna wartość projektu

147614 zł

Mapa Lokalizacji

Załączniki