Organizacja szkółki dla psów i ich właścicieli na wybiegu przy ul. Halickiej – BO Gdynia

Organizacja szkółki dla psów i ich właścicieli na wybiegu przy ul. Halickiej

Strona Główna Strzałka w breadcrumbie Złożone projekty Strzałka w breadcrumbie Organizacja szkółki dla psów i ich właścicieli na wybiegu przy ul. Halickiej

Kropeczki jako tło strony
Domyślne zdjęcie wpisu
Ikonka kategorii postu
ID projektu
Dzielnica
Orłowo
Status:
Wybrany do realizacji
Ikonka facebooka Udostępnij

# BO 2021

Lokalizacja projektu:

Nowy w budowie, wygrany w BO, duży wybieg przy ul. Halickiej w Gdyni

Opis:

Ponieważ piesków w okolicy jest bardzo dużo, oraz to że mamy nowy duży nowoczesny leśny wybieg , co spowoduje dużą frekwencję właścicieli i ich piesków również z dalszych okolic, konieczne będzie wypracowanie pod okiem fachowca, trenera behawiorysty, wspólnych odpowiedzialnych zachowań i dla psów i dla ich właścicieli.
Zajęcia będą się odbywały na nowym wybiegu dla piesków o powierzchni 5600m2 wygranym w BO roku 2019. Teren wybiegu będzie ogrodzony.
Przy wejściu na teren wybiegu będzie tablica informacyjna o zamknięciu terenu na czas trwania zajęć. Zostanie ona przygotowana we współpracy z Radą Dzielnicy.
Grupy przewidziane będą na 10-20 osób, zależy od ilości zainteresowanych osób oraz od zgody prowadzącego. Na jedną osobę z psem przewidziane są jedne zajęcia. Mają one na celu naukę podstaw zachowania się psa na wybiegu, współpracy właściciel – pies w czasie przebywania na wybiegu oraz rozwiązywania konfliktowych sytuacji, które mają miejsce czasami na wybiegach.

Kalkulacja kosztów:

33 godziny x 300,- zł 10000

Szacunkowa łączna wartość projektu

10000 zł

Załączniki