Organizacja 28 zajęć sportowo-rekreacyjnych dla dorosłych (samoobrona dla kobiet i zumba) – BO Gdynia

Organizacja 28 zajęć sportowo-rekreacyjnych dla dorosłych (samoobrona dla kobiet i zumba)

Strona Główna Strzałka w breadcrumbie Złożone projekty Strzałka w breadcrumbie Organizacja 28 zajęć sportowo-rekreacyjnych dla dorosłych (samoobrona dla kobiet i zumba)

Kropeczki jako tło strony

Autor projektu:

Imię i nazwisko: Aniela Korybalska

ID projektu:

2019/123

Status

Wybrany do realizacji

Lokalizacja projektu:

Szkoła Podstawowa nr 52 jest dobrze usytuowana pod względem komunikacji i posiada odpowiednią bazę sportową do prowadzenia zajęć.

Opis:

Projekt zakłada zajęcia o charakterze rekreacyjno-sportowym dla dorosłych. Jest kontynuacją projektu z 2019 i posiada grono zwolenników.
Celem projektu są zajęcia z Zumby i Samoobrony.

Zajęcia z Zumby to połączenie fitnessu z muzyką. Jej fenomen polega na tym, że jest prosta i przyjemna. Podczas tych zajęć uprawiamy sport, robimy coś dla siebie, a przed wszystkim odprężamy się poprzez śmiech, zabawę a nawet „krzyk”. Energetyczne zajęcia z Zumby skierowane są do wszystkich.
Zajęcia z samoobrony, przeznaczone są dla pań. Zajęcia mają na celu podniesienie ogólnej sprawności fizycznej ćwiczących oraz naukę podstawowych technik samoobrony w oparciu o techniki judo. Zamierzonym efektem prowadzonych zajęć jest zbudowanie wśród ćwiczących pań, umiejętności różnych form „mechanicznych zachowań i odruchów pozwalających reagować w sytuacjach zagrożenia, a tym samym podnieść poczucia własnego bezpieczeństwa.
Projekt zakłada prowadzenie zajęć w okresie wiosennym i jesienno-zimowym, czyli od stycznia 2020 roku do grudnia 2020 r. z przerwą od maja do października (28 spotkań x 60 min).

Szacunkowa łączna wartość projektu

10000 zł

Załączniki