Ogólnodostępny defibrylator AED – urządzenie do ratowania życia (ul. Makuszyńskiego/Brzechwy/Iwaszkiewicza/Gałczyńskiego) – BO Gdynia

Ogólnodostępny defibrylator AED – urządzenie do ratowania życia (ul. Makuszyńskiego/Brzechwy/Iwaszkiewicza/Gałczyńskiego)

Strona Główna Strzałka w breadcrumbie Złożone projekty Strzałka w breadcrumbie Ogólnodostępny defibrylator AED – urządzenie do ratowania życia (ul. Makuszyńskiego/Brzechwy/Iwaszkiewicza/Gałczyńskiego)

Kropeczki jako tło strony
Domyślne zdjęcie wpisu
Ikonka kategorii postu
ID projektu
KAR/0003
Dzielnica
Karwiny
Status:
Wybrany do realizacji
Ikonka facebooka Udostępnij

# BO 2019

Lokalizacja projektu:

ściana kaplicy

Opis:

Zakup ogólnodostępnego defibrylatora AED, urządzenia służącego do ratowania życia, z którego w chwili zagrożenia może skorzystać każdy. Urządzenie miałoby być zlokalizowane w łatwo dostępnym miejscu dla wszystkich mieszkańców dzielnicy, przy przystanku komunikacji miejskiej – w miejscu gdzie łatwo przyjechać samochodem, autobusem, rowerem czy biegiem, w bezpośrednim sąsiedztwie kościoła. W skrzynce typu „zbij szybkę” znajdowałby się alarm a także ogrzewanie włączające się w chwili mrozów oraz chłodzące w chwili upałów (dla bezpieczeństwa urządzenia)

Kalkulacja kosztów:

Wysokiej jakości defibrylator AED (6500 zł); Szafka do AED do zastosowań zewnętrznych z alarmem świetlnym i dźwiękowym, ogrzewaniem i chłodzeniem, czujnikiem temperatury, oświetleniem, zasilaczem (kapsuła) (3000 zł); tablice informacyjne i kierunkowe (500 zł);

Szacunkowa łączna wartość projektu

10000 zł

Mapa Lokalizacji

Załączniki