Ogólnodostępne zajęcia sportowe- unihokej dla wszystkich – BO Gdynia

Ogólnodostępne zajęcia sportowe- unihokej dla wszystkich

Strona Główna Strzałka w breadcrumbie Złożone projekty Strzałka w breadcrumbie Ogólnodostępne zajęcia sportowe- unihokej dla wszystkich

Kropeczki jako tło strony
Domyślne zdjęcie wpisu
Ikonka kategorii postu
ID projektu
CHW/0047
Dzielnica
Chwarzno - Wiczlino
Autor projektu
Andrzej Wójcik
Status:
Zakwalifikowany do głosowania
Ikonka facebooka Udostępnij

# BO 2020

Lokalizacja projektu:

Szkoła Podstawowa nr 48 im. Profesora Kazimierza Demela Jowisza 60, 81-601 Gdynia

Opis:

Zajęcia opisywane w projekcie odbywały się lub odbywają się w podobnej formule w dzielnicach Oksywie i Chylonia – zajęcia sportowe w obrębie obiektów sportowych przy tzw. Przystaniach, czyli miejscach integracji lokalnych społeczności.
Wobec braku tego rodzaju ogólnodostępnych inicjatyw w dzielnicy Chwarzno-Wiczlino, mając na względzie potrzebę realizacji takich inicjatyw w obszarze dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Gdyni, proponujemy przeprowadzenie w okresie od sierpnia do grudnia 2021 r. cyklu zajęć sportowych w obiekcie położonym w sercu dzielnicy Chwarzno.
Zajęcia organizowane będą wg. proponowanego poniżej harmonogramu:
nie mniej niż dwa spotkania w miesiącu, każdy trwające po 1,5 godziny w godzinach popołudniowych lub wieczornych (wedle dostępności sali gimnastycznej) w okresie od sierpnia do grudnia 2021 r. co stanowi około 16 spotkań w okresie objętym projektem.
Łączna wartość godzin zajęć: 24h.

Każde ze spotkań odbywałoby się z udziałem instruktora – zawodowego sędziego unihokejowego i obejmowałoby omówienie zasad gry i zaprawę treningową (około 30 minut) i grę zespołową z udziałem zainteresowanych. Przewiduje się wykupienie ubezpieczenia grupowego NNW w związku z ryzykiem kontuzji podczas zajęć.

Przystąpienie do realizacji projektu poprzedziłaby kampania promocyjna polegająca na kolportażu plakatów w formacie A2 lub A3 – w obrębie dzielnicy Chwarzno-Wiczlino, w punktach i obiektach handlowych/uslugowych/użyteczności publicznej najczęściej odwiedzanych przez mieszkańców – zamieszczanych za zgodą dysponentów tych obiektów. Planuje się wydrukowanie i kolportaż nie mniej niż 40 sztuk plakatów. Dodatkowo w ramach inicjatywy nieodpłatnej informacji o projekcie zamieszczona będzie w mediach społecznościowych oraz na lokalnych portalach internetowych we właściwych działach popularyzujących aktywność sportową. W tym celu powstanie fanpage projektu, gdzie jako dodatkowa zachęta do wzięcia udziału w projekcie – zamieszczane będą materiały multimedialne.
Termin planowego działania: od lipca 2021 roku

Szacunkowa łączna wartość projektu

8810 zł

Mapa Lokalizacji

Załączniki