Ogólnodostępne zajęcia pilates dla mieszkańców dzielnicy Działki Leśne – BO Gdynia

Ogólnodostępne zajęcia pilates dla mieszkańców dzielnicy Działki Leśne

Strona Główna Strzałka w breadcrumbie Złożone projekty Strzałka w breadcrumbie Ogólnodostępne zajęcia pilates dla mieszkańców dzielnicy Działki Leśne

Kropeczki jako tło strony
Domyślne zdjęcie wpisu
Ikonka kategorii postu
ID projektu
2022/DZL/0004
Dzielnica
Działki Leśne
Autor projektu
KATARZYNA GAŁKIEWICZ
E-mail
dzialkilesne.gdynia@gmail.com
Status:
Wybrany do realizacji
Ikonka facebooka Udostępnij

# BO 2022

Lokalizacja projektu:

Szkoła Podstawowa nr 26

Opis:

Ogólnodostępne zajęcia Pilates dla mieszkańców dzielnicy Działki Leśne odbywałyby się na terenie Szkoły Podstawowej nr 26 przy ul. Tatrzańskiej 40 raz w tygodniu w wymiarze 1 godziny zegarowej, w cyklu 42 spotkań rocznie. Uczestnikami zajęć mogą być osoby w każdym wieku, zarówno rozpoczynające przygodę z gimnastyką, jak i ci, którym aktywność ta nie jest obca (zajęcia będą też otwarte dla osób odbywających rehabilitację). Liczebność grupy uzależniona będzie od możliwości sanitarnych, wynikających z aktualnej sytuacji pandemicznej. Ćwiczenia odbywałyby się w godzinach wieczornych, aby dostosowane były również pod rytm dnia osób uczących się i pracujących.
Projekt ogólnodostępnych zajęć Pilates to skuteczna i bezpieczna metoda ćwiczeń, której efektem nie jest wyłącznie płaski brzuch, ukształtowane uda i cała sylwetka, ale również poprawa koordynacji i nauka regulacji oddechu. Dodatkowo Pilates jest pomocny w utrzymywaniu prostej postawy ciała. Wszystkie te pozytywne nawyki są z pewnością odczuwalne w codziennym życiu. Regularne wykonywanie ćwiczeń połączone z odpowiednią dietą i pielęgnacją zdecydowanie poprawią jakość życia uczestników. Cel wpisuje się również w Strategię Rozwoju Miasta Gdyni 2030: Priorytet 4 Czas Wolny -Wysoka aktywność fizyczna i zdrowy styl życia gdynian.

Kalkulacja kosztów:

KosztWartość
Wynagrodzenie instruktora 36godz.*250 zł9000 zł
Wynajem sali gimnastycznej 36godz.*150 z5400 zł
Promocja (wydruk ulotek informacyjnych)250 zł

Szacunkowa łączna wartość projektu

14650 zł

Załączniki