Nowoczesne i estetyczne ławki dla ulicy Starodworcowej – BO Gdynia

Nowoczesne i estetyczne ławki dla ulicy Starodworcowej

Strona Główna Strzałka w breadcrumbie Złożone projekty Strzałka w breadcrumbie Nowoczesne i estetyczne ławki dla ulicy Starodworcowej

Kropeczki jako tło strony
Domyślne zdjęcie wpisu
Ikonka kategorii postu
ID projektu
WIK/0016
Dzielnica
Wielki Kack
Status:
Wybrany do realizacji
Ikonka facebooka Udostępnij

# BO 2020

Lokalizacja projektu:

Ulica Starodworcowa na odcinku Wielkopolska-Solna/Siewna (działka miejska). Zakłada się, że ławki zostaną ustawione co około 150 metrów.

Opis:

Projekt zakłada zakup i ustawienie 7 nowoczesnych i eleganckich ławek – ten sam model, jaki jest stawiany jest przy najnowszych inwestycjach (Park Centralny, przystanki PKM, rewitalizacje, plac Górnośląski, inwestycje drogowe w Śródmieściu i Orłowie. Mieszkańcy Wielkiego Kacka także zasługują na najlepsze i nowocześnie wyglądające elementy w przestrzeni publicznej.

Wybór ławki spełnia zalecenia plastyka miasta w zakresie estetyki. Ławka będzie także wyposażona w podłokietniki, a więc będzie wygodna dla osób starszych i zgodna ze standardami dostępności. Zakłada się, że ławki zostaną ustawione w odległościach co około 150 metrów, aby np. osoby starsze albo rodzice z małymi dziećmi miały zapewniony komfort i odpoczynek w dogodnej chwili.

Koszt ławki został oszacowany na podstawie aktualnych wycen przygotowanych przez ZDiZ.

Ławki to także element integrujący lokalną społeczność. Można przy nich przystanąć i porozmawiać.

Szacunkowa łączna wartość projektu

9800 zł

Mapa Lokalizacji

Załączniki