Nauka języka angielskiego z native speakerem – BO Gdynia

Nauka języka angielskiego z native speakerem

Strona Główna Strzałka w breadcrumbie Złożone projekty Strzałka w breadcrumbie Nauka języka angielskiego z native speakerem

Kropeczki jako tło strony
Domyślne zdjęcie wpisu
Ikonka kategorii postu
ID projektu
KAR/0022
Dzielnica
Karwiny
Autor projektu
Adam Skurat
Status:
Zakwalifikowany do głosowania
Ikonka facebooka Udostępnij

# BO 2020

Lokalizacja projektu:

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 Ul. Leopolda Staffa 10 81-597 Gdynia

Opis:

Wiele osób poznających język angielski przede wszystkim w angielskiej szkole zwraca uwagę, że dobrze radzi sobie z gramatyką, czytaniem ze zrozumieniem, jak również pisaniem. Czy Twoją piętą achillesową również jest swoboda konwersacji? Jeśli tak, native speaker to doskonały nauczyciel, jeśli pragniesz rozwiązać ten problem. Po pierwsze podczas zajęć prowadzonych przez osobę, dla której angielski jest językiem ojczystym, a polski abstrakcją. Nawet jeśli początki będą trudne, z czasem zaczniesz coraz częściej myśleć po angielsku, konstruować swobodne wypowiedzi i rozumieć coraz więcej, choćby z kontekstu.

Native speaker pomaga szlifować doskonały akcent ! Jeśli Twoją ambicją jest wyjazd za granicę i szybkie wtopienie się w tamtejszą społeczność, albo środowisko pracy, doskonały akcent może być bardzo pomocny. Nie jest regułą, że nie da się go wypracować z polskim nauczycielem lub po prostu obcując z anglojęzycznymi filmami i muzyką. Jednak native speaker pomoże Ci w osiągnięciu zamierzonego celu zdecydowanie szybciej, ponieważ swoją wymowę pod jego czujnym okiem doskonalić będziesz na żywo i machinalnie.

Jeśli celem, dla którego doskonalisz swój angielski, jest wyjazd zagraniczny, warto zapoznać się nie tylko z językiem kraju docelowego. Dziś wszyscy jesteśmy po części obywatelami świata, jednak inaczej wygląda codzienność w Gdyni, inaczej w Londynie, a jeszcze inaczej w Teksasie. Native speaker z chęcią przedstawi Ci kulturę swojego kraju i regonu, ale również udzieli praktycznych wskazówek, choćby związanych za anglosaskim systemem miar, czy obowiązującym na drodze prawem.

Projekt przewiduje stworzenie dwóch grup: średnio zaawansowanych (możliwość modyfikacji poziomu z uwagi na potrzeby grupy)
Potwierdzenie uczestnictwa w zajęciach odbywać się będą poprzez wysłanie formularza elektronicznego w dniu otwarcia zapisów (wymagane oświadczenie zamieszkania w dzielnicy Karwiny)
Kolejność zgłoszeń decyduje o zapisie na zajęcia.

Zagłosuj i przyjdź szkolić swój język angielski !!!

Szacunkowa łączna wartość projektu

10000 zł

Mapa Lokalizacji

Załączniki