Nauka i doskonalenie pływania dla dzieci klas 0-3 z Witomina oraz organizacja zawodów pływackich – BO Gdynia

Nauka i doskonalenie pływania dla dzieci klas 0-3 z Witomina oraz organizacja zawodów pływackich

Strona Główna Strzałka w breadcrumbie Złożone projekty Strzałka w breadcrumbie Nauka i doskonalenie pływania dla dzieci klas 0-3 z Witomina oraz organizacja zawodów pływackich

Kropeczki jako tło strony

Autor projektu:

Imię i nazwisko: Magdalena Bączek

E-mail: mb19726@gmail.com

ID projektu:

2019/347

Status

Wybrany do realizacji

Lokalizacja projektu:

Dla realizacji projektu wnioskodawca będzie wykorzystywał bezpłatnie Pływalnię Szkoły Podstawowej nr 12 w Gdyni przy ulicy Stawnej 4/6.

Opis:

Projekt polega na zapewnieniu młodszym dzieciom (nieobjętym obowiązkową nauką pływania w klasach 4-6) dodatkowych zajęć nauki pływania, które pomogą im szybciej oswoić się ze środowiskiem wodnym, nauczyć zasad bezpiecznego korzystania z pływalni oraz innych akwenów, a także korygować wady postawy. Podstawowym elementem projektu są zajęcia nauki pływania, które będą odbywać się raz na tydzień przez 35 tygodni roboczych z pominięciem wakacji, ferii zimowych i przerw świątecznych w 2020 roku. Pod koniec trwania projektu (6.12.2020 r.) zostaną zorganizowane XIII Mikołajkowe Zawody Pływackie, które będą zwieńczeniem kolejnego roku zajęć nauki pływania i swego rodzaju sprawdzianem dla najmłodszych pływaków. Za organizację zawodów odpowiedzialne będą szkoły podstawowe numer 12 i 35 na Witominie, przy zaangażowaniu Rady Dzielnicy Witomino.

Szacunkowa łączna wartość projektu

45000 zł

Załączniki