Modernizacja placu zabaw przy ul. płk S. Dąbka 207-209. Plac zabaw z podziałem dla dzieci do lat 3 oraz starszaków, z pełnym ogrodzeniem, nowym oświetleniem i piramidą linową. – BO Gdynia

Modernizacja placu zabaw przy ul. płk S. Dąbka 207-209. Plac zabaw z podziałem dla dzieci do lat 3 oraz starszaków, z pełnym ogrodzeniem, nowym oświetleniem i piramidą linową.

Strona Główna Strzałka w breadcrumbie Złożone projekty Strzałka w breadcrumbie Modernizacja placu zabaw przy ul. płk S. Dąbka 207-209. Plac zabaw z podziałem dla dzieci do lat 3 oraz starszaków, z pełnym ogrodzeniem, nowym oświetleniem i piramidą linową.

Kropeczki jako tło strony

Autor projektu:

Imię i nazwisko:

ID projektu:

2018/319

Status

Zakwalifikowany do głosowania

Lokalizacja projektu:

Istniejący teren rekreacyjny "Zameczek" przy zejściu od szkoły nr 2 do szkoły Podstawowej nr 6.

Opis:

Modernizacja placu zabaw przy ul Stanisława Dąbka 207-209 „zameczek”. Zniwelowanie terenu, tak aby umożliwić ogrodzenie całego placu, nienaruszając istniejącej „zamku” drewnianego. Przy niektórych zestawach zabawowych zostanie położona bezpieczna nawierzchnia dla dzieci. W miejscach mniejszego użytku zostanie zasiana trawa, zostaną rozmieszczone ławki, śmietniki oraz stojaki na rowery. Nowe oświetlenie LED sprawi że miejsce będzie lepiej doświetlone i bezpieczne. Na części terenu gdzie obecnie znajdują się murki i kostka betonowa znajdzie się duża piramida linarium dla starszaków z nawierzchnią z płyt gumowych. Obecne bujaki i huśtawki zostaną wymienione na nowe z dodatkiem huśtawki gniazdo karuzelą z siedzeniami i oparciem pod którym znajdzie się nawierzchnia Cushion fall. Na terenie placu zabaw znajdzie się też duży zestaw edukacyjno-zabawowy z dwoma małymi zjeżdżalniami, tunelami i elementami takimi jak zegar, kółko-krzyżyk itp. Dla starszaków znajdzie się również zabawka walec oraz piłkarzyki z przystosowaną wysokością dla osób na wózku inwalidzkim.

Szacunkowa łączna wartość projektu

202083 zł

Załączniki