Międzypokoleniowy Festyn w Chyloni wraz z Przemarszem – BO Gdynia

Międzypokoleniowy Festyn w Chyloni wraz z Przemarszem

Strona Główna Strzałka w breadcrumbie Złożone projekty Strzałka w breadcrumbie Międzypokoleniowy Festyn w Chyloni wraz z Przemarszem

Kropeczki jako tło strony
Domyślne zdjęcie wpisu
Ikonka kategorii postu
ID projektu
2022/CHY/0019
Dzielnica
Chylonia
Autor projektu
Kordian Kulaszewicz
E-mail
kordian@adaptacja.info
Status:
Zakwalifikowany do głosowania
Ikonka facebooka Udostępnij

# BO 2022

Lokalizacja projektu:

Opis:

Podczas Międzypokoleniowego Festynu dla mieszkańców Chyloni odbyłyby się występy artystyczne muzyków np. związanych z Pomorzem i Kaszubami, w zależności od miejsca gdzie odbyłby się Festyn potrzebna byłaby scena oraz obsługa techniczna nagłośnienia.
Wydarzenie rozpoczęłoby się radosnym przemarszem mieszkańców, który przy akompaniamencie Orkiestry Dętej wyruszyłby spod np. Placu Dworcowego do np. Parku Kilońskiego. Dla uczestników przemarszu przygotowane mogłyby być gadżety promocyjne np. balony, chorągiewki, szarfy.
Dla najmłodszych przygotowane zabawki dmuchane, samochodziki, strzelnica, animator, osoba malująca twarze, zumba, miejsce na warsztat edukacyjny dla dzieci i rodziców, stoiska z pamiątkami i małym rzemiosłem. Ponadto dla wszystkich uczestników przygotowane dwa duże namioty np. 5m x10m przed sceną wraz z 150 krzesłami, aby starsze osoby mogły komfortowo spędzić czas podczas koncertu, w razie niepogody. W trakcie wydarzenia przez min. 4 godziny otwarte stanowisko z pop-cornem, watą cukrową, napojami oraz grillem. Dla dzieci warto by było przygotować niewielkie nagrody za uczestnictwo w konkursach przygotowanych przez animatorów.
Całość trwałaby od godz. 14:00 do 20:00. Do współpracy można by zaangażować okoliczne placówki edukacyjne, aby kluby czy kółka zainteresowań działające przy szkołach mogły zaprezentować się na scenie bądź w specjalnym namiocie (np. kółka muzyczne, taneczne).
Porządku na Festynie pilnowałaby firma ochroniarska z przynajmniej 6 osobami ochrony, firma sprzątająca, która w trakcie wymieniłaby nieczystości oraz posprzątała teren po imprezie.
Stworzony powinien być także punkt medyczny z przynajmniej jedną osoba wykwalifikowaną do niesienia pomocy (np. pielęgniarka, ratownik medyczny).
Wszyscy uczestnicy powinni być także objęci ubezpieczeniem NNW.

Kalkulacja kosztów:

KosztWartość
Honorarium artystów30000 zł
Obsługa techniczna sceny i nagłośnienia5000 zł
Opłaty autorskie ZAiKS3000 zł
Ubezpieczenie500 zł
Ochrona i sprzątanie terenu700 zł
Zabezpieczenie medyczne1500 zł
Poczęstunek dla uczestników5000 zł
Wynajem zabawek dmuchanych dla dzieci8000 zł
Animator zabaw dla dzieci2000 zł
Malowanie twarzy1000 zł
Warsztat edukacyjny500 zł
Zumba250 zł
Koordynacja zadania (1 osoba x 2000 zł)2000 zł
Obsługa Festynu (3 osoby x 500 zł)1500 zł
Honorarium Orkiestry podczas przemarszu5000 zł
Zakup gadżetów (balony, horągiewki, szarfy)5000 zł
Zakup nagród dla dzieci5000 zł
Promocja wydarzenia (ulotki i plakaty)2000 zł

Szacunkowa łączna wartość projektu

77950 zł