Letnie, plenerowe kino w Redłowie – projekcja trzech filmów w dwóch terminach – BO Gdynia

Letnie, plenerowe kino w Redłowie – projekcja trzech filmów w dwóch terminach

Strona Główna Strzałka w breadcrumbie Złożone projekty Strzałka w breadcrumbie Letnie, plenerowe kino w Redłowie – projekcja trzech filmów w dwóch terminach

Kropeczki jako tło strony
Domyślne zdjęcie wpisu
Ikonka kategorii postu
ID projektu
RED/0006
Dzielnica
Redłowo
Autor projektu
Liliana Wanta
Status:
Wybrany do realizacji
Ikonka facebooka Udostępnij

# BO 2019

Lokalizacja projektu:

boisko szkolne

Opis:

Kino Letnie plenerowe w Redłowie. Filmy będą wyświetlane w dwóch terminach – jeden film na rozpoczęcie wakacji (ok. 20.czerwca) i dwa filmy na zakończenie wakacji (początek września).
Prezentowane filmy zostaną wybrane przez mieszkańców, spośród filmów zaliczanych do „klasyki światowego kina”. Jeden przeznaczony dla dzieci i dwa dedykowane dorosłym widzom.
Uczestnicy będą mogli korzystać z toalet w budynku szkoły. Możliwe byłoby również podłączenie się do prądu na terenie szkoły.
Bezpłatne kino plenerowe będzie okazją do zaktywizowania i zintegrowania mieszkańców Redłowa oraz umożliwienia im oglądania filmów w ich własnej dzielnicy.

Kalkulacja kosztów:

Zakup licencji do trzech filmów pełnometrażowych (1800 zł); Wynajem nagłośnienia i projektora - dwa dni (2400 zł); Wynajem ekranu do projekcji filmowej - dwa dni (2200 zł); Promocja (600 zł); Wynagrodzenie ekipy technicznej (4 osoby) (2400 zł); Transport nagłośnienia, projektora, ekranu (600 zł);

Szacunkowa łączna wartość projektu

10000 zł

Załączniki