Ławka z zadaszeniem do karmienia i przewijania dzieci w pobliżu fontanny przy al. Jana Pawła II – BO Gdynia

Ławka z zadaszeniem do karmienia i przewijania dzieci w pobliżu fontanny przy al. Jana Pawła II

Strona Główna Strzałka w breadcrumbie Złożone projekty Strzałka w breadcrumbie Ławka z zadaszeniem do karmienia i przewijania dzieci w pobliżu fontanny przy al. Jana Pawła II

Kropeczki jako tło strony
Domyślne zdjęcie wpisu
Ikonka kategorii postu
ID projektu
SRO/0032
Dzielnica
Śródmieście
Autor projektu
Pamela Chudzik
E-mail
pamelachudzik89@gmail.com
Status:
Zakwalifikowany do głosowania
Ikonka facebooka Udostępnij

# BO 2020

Lokalizacja projektu:

Aleja Jana Pawła II w obrębie fontanny

Opis:

W naszej publicznej przestrzeni ławki dla mam karmiących to ciągle nowość.
Stąd też potrzeba, aby pamiętać o tej grupie i sprawić i cały czas podkreślać, że karmienie piersią w przestrzeni publicznej to coś normalnego, czego mamy nie powinny się wstydzić – a przeciwnie zapewnienie im max.komfortu, gdy są w tej przestrzeni powinno się stać obowiązującą normą. Zresztą sami na przestrzeni ostatnich dekad jesteśmy świadkami jak sprawy dotyczące karmienia piersią poza domem ewaluowały – tym bardziej należy wyjść naprzeciw potrzebom tej właśnie grupy.

Lokalizacja ławek powinna być usytuowana w taki sposób, aby była bezpieczna i wygodna dla użytkowników. Ławki są uzupełnieniem infrastruktury w miejscach do tego wyznaczonych np.ciągach parkowych, skwerach czy morskim bulwarze. Są przeznaczone zarówno dla mam karmiących, jak również przewijających niemowlaki. Przez to, że są na stałe zakotwione w ziemi – nie ma obawy, że się przewrócą. Nie bez znaczenia jest też fakt, że proponowane ławki w elementach widocznych na zewnątrz, są całkowicie ekologiczne – bo wykonane z drewna. Ma to też ogromne znaczenie szczególnie podczas upałów, bowiem elementy drewniane nie nagrzewają się tak mocno i niebezpiecznie jak metalowe.

Szacunkowa łączna wartość projektu

20000 zł

Mapa Lokalizacji

Załączniki