Konsultacje społeczne o przyszłości Polanki Redłowskiej – BO Gdynia

Konsultacje społeczne o przyszłości Polanki Redłowskiej

Strona Główna Strzałka w breadcrumbie Złożone projekty Strzałka w breadcrumbie Konsultacje społeczne o przyszłości Polanki Redłowskiej

Kropeczki jako tło strony
Domyślne zdjęcie wpisu
Ikonka kategorii postu
ID projektu
RED/0026
Dzielnica
Redłowo
Autor projektu
Martyna Regent
E-mail
regent.martyna@gmail.com
Telefon
507594534
Status:
Odrzucony
Ikonka facebooka Udostępnij

# BO 2020

Lokalizacja projektu:

Ejsmonda

Opis:

Wyjątkowa wartość tego terenu jako jednej z najważniejszych przestrzeni publicznych wykorzystywanych przez gdynian została wykazana w oddolnie zorganizowanym badaniu inicjatywy Polanka dla Wszystkich na próbie blisko 2 tysięcy mieszkańców. Mieszkańcy są zdania, że proces planistyczny wymaga rozszerzenia w zakresie wymaganych ustawowo konsultacji społecznych, a decyzja o tym jaka funkcja zostanie zapisana w planie miejscowym powinna zależeć od nich. Zbudujmy przyszłość Gdyni na partycypacji – stańmy się wzorem dla polskich miast! Rozpocznijmy proces przekazania mieszkańcom odpowiedzialności za przestrzeń ich miasta, a będą dbali o nią jak o własny dom.

Projekt polega na organizacji ogólnomiejskich konsultacji społecznych dotyczących przyszłosci terenu po dawnych basenach na Polance Redłowskiej: 1. określenia w planie miejscowym funkcji dla tego terenu (warsztaty, punkt konsultacyjny w terenie, badanie ilościowe – ankieta internetowa). 2. potrzeby sprzedaży terenu lub wycofania się z tego zamiaru (badanie ilościowe – ankieta internetowa).

Szacunkowa łączna wartość projektu

10000 zł

Mapa Lokalizacji

Załączniki