Kino weekendowe przy Szkole Podstawowej nr 29 – BO Gdynia

Kino weekendowe przy Szkole Podstawowej nr 29

Strona Główna Strzałka w breadcrumbie Złożone projekty Strzałka w breadcrumbie Kino weekendowe przy Szkole Podstawowej nr 29

Kropeczki jako tło strony

Autor projektu:

Imię i nazwisko: Paweł Musiał

E-mail: pawel@musial.me

ID projektu:

2019/164

Status

Lokalizacja projektu:

Teren zielony przy Szkole Podstawowej nr 29

Opis:

Celem projektu jest integracja społeczności lokalnej poprzez stworzenie miejsca spotkań w postaci plenerowego Kina Weekendowego w malowniczym zakątku na terenie Szkoły Podstawowej nr 29. Bezpłatne seanse będą się odbywać raz w miesiącu o godz. 21.30 w maju, czerwcu i wrześniu. Niewątpliwą zaletą kina będzie starannie wyselekcjonowany repertuar, tak by odpowiadał on potrzebom wszystkich mieszkańców niezależnie od ich wieku. W repertuarze znajdą się zarówno filmy fabularne, jak i dokumenty oraz obrazy prezentowane na międzynarodowych festiwalach. Wybór repertuaru można zaproponować w postaci zabawy – głosowania w ankiecie internetowej na propozycje z listy. Każdorazowo na gości kina letniego będą czekały przygotowane leżaki.

Organizacja pokazów filmowych każdorazowo odbywałaby się za pośrednictwem profesjonalnej firmy, która zapewnia sprzęt, obsługę oraz licencje filmowe. Projekt zakłada: – wynajem ekranu pneumatycznego, projektora, nagłośnienia oraz wszystkich niezbędnych akcesoriów audio video, – zakup licencji filmów, – transport sprzętu, obsługę, ubezpieczenie, sprzątanie po projekcji, – wynajem leżaków,.

Szacunkowa łączna wartość projektu

10000 zł

Załączniki