Instalacja progu zwalniającego w dzielnicy Witomino – ul. Widna 13 – BO Gdynia

Instalacja progu zwalniającego w dzielnicy Witomino – ul. Widna 13

Strona Główna Strzałka w breadcrumbie Złożone projekty Strzałka w breadcrumbie Instalacja progu zwalniającego w dzielnicy Witomino – ul. Widna 13

Kropeczki jako tło strony
Domyślne zdjęcie wpisu
Ikonka kategorii postu
ID projektu
WIT/0015
Dzielnica
Ogólnomiejski
E-mail
marka@marka.dt.pl
Status:
Wybrany do realizacji
Ikonka facebooka Udostępnij

# BO 2019

Lokalizacja projektu:

Teren przyległy do budynku Wspólnoty Mieszkaniowej Widna 13 w Gdyni, droga dojazdowa do Przedszkola nr 13 przy ul. Widnej 15 w Gdyni

Opis:

Projekt zakłada zainstalowanie progu zwalniającego na często uczęszczanej drodze dojazdowej, usytuowanej równolegle do budynku Wspólnoty Mieszkaniowej Widna 13 w Gdyni, oznaczonej w ewidencji gruntów i budynków jako działka o numerze 186/1, obręb Witomino.
Jest to droga, z której samochody korzystają z dużą częstotliwością, ponieważ jest to droga dojazdowa do Przedszkola nr 13 przy ul. Widnej 15 w Gdyni, którą codziennie pokonują rodzice zawożący swoje pociechy do tej placówki. Z drogi korzystają codziennie mieszkańcy przyległych budynków. Jednocześnie bezpośrednio przy drodze znajdują się wejścia do klatek schodowych Wspólnoty Mieszkaniowej Widna 13 w Gdyni.
Realizacja założeń projektu przyczyniłaby się do realnego wzrostu bezpieczeństwa na drodze oraz wzrostu świadomości kierowców, co do potrzeby zachowania odpowiedniej prędkości przystosowanej do warunków drogowych.

Kalkulacja kosztów:

Próg zwalniający (6000 zł);

Szacunkowa łączna wartość projektu

6000 zł

Mapa Lokalizacji

Załączniki